Reittiehdotukset

:
13:21
13:25
 Kauppatori
15
13:46
25 min
450 m
13:56
14:00
 Kauppatori
14
14:22
26 min
450 m
14:21
14:25
 Kauppatori
15
14:47
26 min
450 m