This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Härkämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Varissuo
Lähtöaika oli
05:35
828
Seuraava 06:15
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
05:35
829
Seuraava 06:15
Orminkuja
Lähtöaika oli
05:36
830
Seuraava 06:16
Talpiankuja
Lähtöaika oli
05:37
831
Seuraava 06:17
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
05:38
832
Seuraava 06:18
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
05:39
833
Seuraava 06:19
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
05:39
834
Seuraava 06:19
Itäkeskus
Lähtöaika oli
05:40
644
Seuraava 06:20
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
05:41
835
Seuraava 06:21
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
05:42
836
Seuraava 06:22
Kotkankatu
Lähtöaika oli
05:42
837
Seuraava 06:22
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
05:43
838
Seuraava 06:23
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
05:44
1341
Seuraava 06:24
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
05:45
915
Seuraava 06:25
Ahtolantie
Lähtöaika oli
05:45
713
Seuraava 06:25
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
05:46
1681
Seuraava 06:26
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
05:47
714
Seuraava 06:27
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
05:47
1342
Seuraava 06:27
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
05:48
718
Seuraava 06:28
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
05:49
467
Seuraava 06:29
Takamaantie
Lähtöaika oli
05:50
608
Seuraava 06:30
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
05:50
609
Seuraava 06:30
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
05:51
610
Seuraava 06:31
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
05:52
993
Seuraava 06:32
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
05:53
864
Seuraava 06:33
Kauppatori B3
B3
Lähtöaika oli
05:55
1913
Seuraava 06:40
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
05:55
148
Seuraava 06:40
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
05:56
149
Seuraava 06:41
Humalistonkatu
Lähtöaika oli
05:57
205
Seuraava 06:42
Koulukatu
Lähtöaika oli
05:58
206
Seuraava 06:43
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
05:59
207
Seuraava 06:44
Portsa
Lähtöaika oli
06:00
208
Seuraava 06:45
Arvinkatu
Lähtöaika oli
06:00
209
Seuraava 06:45
Annankatu
Lähtöaika oli
06:01
210
Seuraava 06:46
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
06:02
806
Seuraava 06:47
Kanslerintie
Lähtöaika oli
06:03
530
Seuraava 06:48
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
06:04
1218
Seuraava 06:49
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
06:05
754
Seuraava 06:50
Aunelantie
Lähtöaika oli
06:06
756
Seuraava 06:51
Artukaistentie
Lähtöaika oli
06:07
757
Seuraava 06:52
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
06:07
758
Seuraava 06:52
Härkämäki
Lähtöaika oli
06:08
759
Seuraava 06:53
Härkämäki
Lähtöaika oli
06:09
760
Seuraava 06:54