This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 801
801
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paraisten linja-autoasema
➔
Turku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Paraisten linja-autoasema
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
15:05
8137
Seuraava 16:05
Paraisten kaupungintalo E
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
15:05
8136
Seuraava 16:05
Paraisten kirkko E
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
15:05
8134
Seuraava 16:05
Paraisten tori E
Lähtöaika oli
15:06
8132
Seuraava 16:06
Munkviken I
Lähtöaika oli
15:07
8130
Seuraava 16:07
Tennby P
Lähtöaika oli
15:07
8128
Seuraava 16:07
Björkhagen I
Lähtöaika oli
15:08
8126
Seuraava 16:08
Söderby I
Lähtöaika oli
15:08
8124
Seuraava 16:08
Storäng P
Lähtöaika oli
15:09
8122
Seuraava 16:09
Österby P
Lähtöaika oli
15:10
8120
Seuraava 16:10
Kalkkitie I
Lähtöaika oli
15:10
8118
Seuraava 16:10
Kalakouluntie P
Lähtöaika oli
15:12
8114
Seuraava 16:12
Bergbontie P
Lähtöaika oli
15:12
8112
Seuraava 16:12
Kyrkäng P
Lähtöaika oli
15:13
8110
Seuraava 16:13
Lielahdentie P
Lähtöaika oli
15:15
8108
Seuraava 16:15
Kårkulla P
Lähtöaika oli
15:16
8106
Seuraava 16:16
Kårlahdentie P
Lähtöaika oli
15:17
8104
Seuraava 16:17
Kirjala P
Lähtöaika oli
15:18
8102
Seuraava 16:18
Jullas
Lähtöaika oli
15:20
6224
Seuraava 16:20
Metsänreuna
Lähtöaika oli
15:21
6222
Seuraava 16:21
Olkikaupungintie
Lähtöaika oli
15:22
6220
Seuraava 16:22
Kuusistonkaari
Lähtöaika oli
15:23
6218
Seuraava 16:23
Puistotie
Lähtöaika oli
15:23
6216
Seuraava 16:23
Linnanrauniontie
Lähtöaika oli
15:24
6214
Seuraava 16:24
Papinholma
Lähtöaika oli
15:25
6212
Seuraava 16:25
Kärki
Lähtöaika oli
15:26
6210
Seuraava 16:26
Hoviranta
Lähtöaika oli
15:26
6208
Seuraava 16:26
Kaarinan uimahalli
Lähtöaika oli
15:27
6206
Seuraava 16:27
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
15:28
6040
Seuraava 16:28
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
15:28
6020
Seuraava 16:28
Suitsikatu
Lähtöaika oli
15:29
6202
Seuraava 16:29
Pohjanpelto
Lähtöaika oli
15:29
6200
Seuraava 16:29
Sorro
Lähtöaika oli
15:30
6132
Seuraava 16:30
Kurkela
Lähtöaika oli
15:31
6130
Seuraava 16:31
Piispanristi
Lähtöaika oli
15:33
6128
Seuraava 16:33
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
15:34
792
Seuraava 16:34
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
15:35
793
Seuraava 16:35
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
15:37
795
Seuraava 16:37
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
15:38
467
Seuraava 16:38
Vasaramäki
Lähtöaika oli
15:38
468
Seuraava 16:38
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
15:39
469
Seuraava 16:39
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
15:40
470
Seuraava 16:40
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
15:41
162
Seuraava 16:41
Vartiovuori
Lähtöaika oli
15:42
163
Seuraava 16:42
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
15:45
164
Seuraava 16:45
Sibeliuksenkatu
Lähtöaika oli
15:52
1596
Seuraava 16:52
Linja-autoasema, tulolaituri
Tulo
Lähtöaika oli
15:55
1990
Seuraava 16:55