This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 701
701
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Toivonlinna
➔
Puutori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Toivonlinna
Lähtöaika oli
10:40
6197
Seuraava 11:45
Puutarhantutkimuslaitos
Lähtöaika oli
10:42
6196
Seuraava 11:47
Linnunpääntie
Lähtöaika oli
10:45
6194
Seuraava 11:50
Kalanderinahde
Lähtöaika oli
10:46
6192
Seuraava 11:51
Viukkala
Lähtöaika oli
10:47
6190
Seuraava 11:52
Paavolantie
Lähtöaika oli
10:48
6188
Seuraava 11:53
Niemenkulmantie
Lähtöaika oli
10:49
6186
Seuraava 11:54
Verhonkuja
Lähtöaika oli
10:50
6184
Seuraava 11:55
Heernummentie
Lähtöaika oli
10:51
6182
Seuraava 11:56
Kuusikuja
Lähtöaika oli
10:52
6180
Seuraava 11:57
Toivonlinnantie
Lähtöaika oli
10:52
6178
Seuraava 11:57
Piikkiön kirkko
Lähtöaika oli
10:55
6176
Seuraava 12:00
Asematie
Lähtöaika oli
10:55
6174
Seuraava 12:00
Hadvala
Lähtöaika oli
10:56
6172
Seuraava 12:01
Hadvalantie
Lähtöaika oli
10:56
6168
Seuraava 12:01
Kärmä
Lähtöaika oli
10:57
6166
Seuraava 12:02
Littoistentie
Lähtöaika oli
10:58
6164
Seuraava 12:03
Sipiläntie
Lähtöaika oli
10:58
6162
Seuraava 12:03
Rojola
Lähtöaika oli
10:59
6158
Seuraava 12:04
Runko
Lähtöaika oli
11:00
6156
Seuraava 12:05
Raadelma
Lähtöaika oli
11:01
6154
Seuraava 12:06
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
11:01
6152
Seuraava 12:06
Tuorla
Lähtöaika oli
11:02
6150
Seuraava 12:07
Hulkkio
Lähtöaika oli
11:03
6148
Seuraava 12:08
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
11:04
6146
Seuraava 12:09
Soukkio
Lähtöaika oli
11:04
6144
Seuraava 12:09
Voivala
Lähtöaika oli
11:05
6142
Seuraava 12:10
Kuhilastie
Lähtöaika oli
11:05
6140
Seuraava 12:10
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
11:06
6052
Seuraava 12:11
Ladjakoski
Lähtöaika oli
11:07
6050
Seuraava 12:12
Ylikylä
Lähtöaika oli
11:07
6138
Seuraava 12:12
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
11:08
6136
Seuraava 12:13
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
11:09
6134
Seuraava 12:14
Sorro
Lähtöaika oli
11:10
6132
Seuraava 12:15
Kurkela
Lähtöaika oli
11:11
6130
Seuraava 12:16
Piispanristi
Lähtöaika oli
11:13
6128
Seuraava 12:18
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
11:14
792
Seuraava 12:19
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
11:15
793
Seuraava 12:20
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
11:16
795
Seuraava 12:21
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
11:17
467
Seuraava 12:22
Vasaramäki
Lähtöaika oli
11:18
468
Seuraava 12:23
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
11:19
469
Seuraava 12:24
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
11:20
470
Seuraava 12:25
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
11:21
162
Seuraava 12:26
Vartiovuori
Lähtöaika oli
11:22
163
Seuraava 12:27
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
11:23
164
Seuraava 12:28
Puutori PT6
PT6
Lähtöaika oli
11:27
1956
Seuraava 12:32