This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 23a
23A
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Paattinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppatori E3
E3
Lähtöaika oli
12:55
1943
Seuraava 13:35
Puutori
Lähtöaika oli
12:57
472
Seuraava 13:37
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:59
19
Seuraava 13:39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:01
174
Seuraava 13:41
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
13:01
175
Seuraava 13:41
Virusmäentie
Lähtöaika oli
13:01
176
Seuraava 13:41
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
13:02
177
Seuraava 13:42
Raunistulantie
Lähtöaika oli
13:02
178
Seuraava 13:42
Markulantie
Lähtöaika oli
13:03
179
Seuraava 13:43
Möörönkuja
Lähtöaika oli
13:03
180
Seuraava 13:43
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
13:04
181
Seuraava 13:44
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
13:05
182
Seuraava 13:45
Paltankatu
Lähtöaika oli
13:05
183
Seuraava 13:45
Leaf
Lähtöaika oli
13:05
184
Seuraava 13:45
Prykinkuja
Lähtöaika oli
13:06
1580
Seuraava 13:46
Moisionramppi
Lähtöaika oli
13:11
1077
Seuraava 13:51
Moisio
Lähtöaika oli
13:11
1078
Seuraava 13:51
Paimionkatu
Lähtöaika oli
13:12
1079
Seuraava 13:52
Moision koulu
Lähtöaika oli
13:13
1080
Seuraava 13:53
Kaharinkatu
Lähtöaika oli
13:14
1768
Seuraava 13:54
Nousiaistenkatu
Lähtöaika oli
13:14
1769
Seuraava 13:54
Suokallionkatu
Lähtöaika oli
13:15
1116
Seuraava 13:55
Isovuorentie
Lähtöaika oli
13:16
1378
Seuraava 13:56
Laskiaiskatu
Lähtöaika oli
13:16
282
Seuraava 13:56
Adventtikuja
Lähtöaika oli
13:17
283
Seuraava 13:57
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
13:17
1782
Seuraava 13:57
Antinkuja
Lähtöaika oli
13:18
1784
Seuraava 13:58
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
13:19
1069
Seuraava 13:59
Saarenoja
Lähtöaika oli
13:20
1070
Seuraava 14:00
Saarenoja
Lähtöaika oli
13:20
1820
Seuraava 14:00
Haverintie
Lähtöaika oli
13:21
1117
Seuraava 14:01
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
13:22
1118
Seuraava 14:02
Auvaistentie
Lähtöaika oli
13:23
1119
Seuraava 14:03
Krouvintie
Lähtöaika oli
13:23
1120
Seuraava 14:03
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
13:24
1121
Seuraava 14:04
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
13:24
1122
Seuraava 14:04
Tiravantie
Lähtöaika oli
13:25
1123
Seuraava 14:05
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
13:26
1124
Seuraava 14:06
Sakontie
Lähtöaika oli
13:27
1125
Seuraava 14:07
Männistöntie
Lähtöaika oli
13:27
1126
Seuraava 14:07
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
13:29
1127
Seuraava 14:09
Aluetalo
Lähtöaika oli
13:29
1128
Seuraava 14:09
Iskoistenkatu
Lähtöaika oli
13:30
1129
Seuraava 14:10
Alakartanontie
Lähtöaika oli
13:30
1130
Seuraava 14:10
Levauksentie
Lähtöaika oli
13:31
1131
Seuraava 14:11
Viikkalantie
Lähtöaika oli
13:32
1132
Seuraava 14:12
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
13:33
1133
Seuraava 14:13
Joenperäntie
Lähtöaika oli
13:33
1134
Seuraava 14:13
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
13:34
1135
Seuraava 14:14
Kaivastentie
Lähtöaika oli
13:34
1136
Seuraava 14:14
Tuomisentie
Lähtöaika oli
13:35
1137
Seuraava 14:15
Säkyläntie
Lähtöaika oli
13:36
1376
Seuraava 14:16
Valuntie
Lähtöaika oli
13:37
1138
Seuraava 14:17
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
13:38
1398
Seuraava 14:18