This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 23a
23A
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Paattinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppatori E3
E3
Lähtöaika oli
05:30
1943
Seuraava 12:55
Puutori
Lähtöaika oli
05:32
472
Seuraava 12:57
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:33
19
Seuraava 12:59
Autistenaukio
Lähtöaika oli
05:35
174
Seuraava 13:01
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
05:35
175
Seuraava 13:01
Virusmäentie
Lähtöaika oli
05:35
176
Seuraava 13:01
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
05:36
177
Seuraava 13:02
Raunistulantie
Lähtöaika oli
05:36
178
Seuraava 13:02
Markulantie
Lähtöaika oli
05:37
179
Seuraava 13:03
Möörönkuja
Lähtöaika oli
05:37
180
Seuraava 13:04
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
05:38
181
Seuraava 13:05
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
05:39
182
Seuraava 13:05
Paltankatu
Lähtöaika oli
05:39
183
Seuraava 13:06
Leaf
Lähtöaika oli
05:39
184
Seuraava 13:06
Prykinkuja
Lähtöaika oli
05:41
1580
Seuraava 13:07
Moisionramppi
Lähtöaika oli
05:49
1077
Seuraava 13:16
Moisio
Lähtöaika oli
05:49
1078
Seuraava 13:17
Paimionkatu
Lähtöaika oli
05:50
1079
Seuraava 13:17
Moision koulu
Lähtöaika oli
05:51
1080
Seuraava 13:18
Kaharinkatu
Lähtöaika oli
05:52
1768
Seuraava 13:19
Nousiaistenkatu
Lähtöaika oli
05:52
1769
Seuraava 13:20
Suokallionkatu
Lähtöaika oli
05:53
1116
Seuraava 13:21
Isovuorentie
Lähtöaika oli
05:54
1378
Seuraava 13:22
Laskiaiskatu
Lähtöaika oli
05:54
282
Seuraava 13:22
Adventtikuja
Lähtöaika oli
05:55
283
Seuraava 13:23
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
05:55
1782
Seuraava 13:23
Antinkuja
Lähtöaika oli
05:56
1784
Seuraava 13:24
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
05:56
1069
Seuraava 13:25
Saarenoja
Lähtöaika oli
05:57
1070
Seuraava 13:26
Saarenoja
Lähtöaika oli
05:58
1820
Seuraava 13:26
Haverintie
Lähtöaika oli
05:58
1117
Seuraava 13:27
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
06:00
1118
Seuraava 13:28
Auvaistentie
Lähtöaika oli
06:00
1119
Seuraava 13:29
Krouvintie
Lähtöaika oli
06:01
1120
Seuraava 13:30
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
06:01
1121
Seuraava 13:30
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
06:02
1122
Seuraava 13:30
Tiravantie
Lähtöaika oli
06:03
1123
Seuraava 13:32
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
06:03
1124
Seuraava 13:32
Sakontie
Lähtöaika oli
06:04
1125
Seuraava 13:33
Männistöntie
Lähtöaika oli
06:05
1126
Seuraava 13:34
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
06:06
1127
Seuraava 13:35
Aluetalo
Lähtöaika oli
06:06
1128
Seuraava 13:36
Iskoistenkatu
Lähtöaika oli
06:07
1129
Seuraava 13:36
Alakartanontie
Lähtöaika oli
06:07
1130
Seuraava 13:37
Levauksentie
Lähtöaika oli
06:09
1131
Seuraava 13:38
Viikkalantie
Lähtöaika oli
06:09
1132
Seuraava 13:39
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
06:10
1133
Seuraava 13:40
Joenperäntie
Lähtöaika oli
06:10
1134
Seuraava 13:40
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
06:11
1135
Seuraava 13:40
Kaivastentie
Lähtöaika oli
06:11
1136
Seuraava 13:41
Tuomisentie
Lähtöaika oli
06:12
1137
Seuraava 13:42
Säkyläntie
Lähtöaika oli
06:13
1376
Seuraava 13:43
Valuntie
Lähtöaika oli
06:14
1138
Seuraava 13:43
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
06:15
1398
Seuraava 13:45