This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A8
➔
Ruissalo Kansanpuiston kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppatori A8
A8
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
10:47
1908
Seuraava 12:50
Kristiinankatu
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
10:47
148
Seuraava 12:50
Puutarhakatu
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
10:47
149
Seuraava 12:50
Humalistonkatu
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
10:47
205
Seuraava 12:50
Koulukatu
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
10:49
206
Seuraava 12:53
Mikaelinkirkko
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
10:50
207
Seuraava 12:55
Portsa
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
10:50
208
Seuraava 12:55
Arvinkatu
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
10:50
209
Seuraava 12:55
Annankatu
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
10:50
210
Seuraava 12:55
Nosturinkatu
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
10:52
806
Seuraava 12:57
Kanslerintie
Lähtöaika oli
10:53
530
Seuraava 12:59
Tuontikatu
Lähtöaika oli
10:54
531
Seuraava 13:00
Vapaavarasto
Lähtöaika oli
10:55
532
Seuraava 13:01
Ruissalonsilta
Lähtöaika oli
10:56
533
Seuraava 13:01
Marjaniementie
Lähtöaika oli
10:57
534
Seuraava 13:02
Tammela
Lähtöaika oli
10:57
535
Seuraava 13:03
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
10:58
537
Seuraava 13:03
Kansanpuisto
Lähtöaika oli
10:59
595
Seuraava 13:04
Kansanpuistontie
Lähtöaika oli
11:00
666
Seuraava 13:05
Rauhalantie
Lähtöaika oli
11:01
538
Seuraava 13:06
Lugnetintie
Lähtöaika oli
11:01
539
Seuraava 13:07
Pikku-Pukintie
Lähtöaika oli
11:02
540
Seuraava 13:07
Tammimäki
Lähtöaika oli
11:02
541
Seuraava 13:08
Tammimäki
Lähtöaika oli
11:02
542
Seuraava 13:08
Honkapirtti
Lähtöaika oli
11:03
543
Seuraava 13:08
Iso-Pukintie
Lähtöaika oli
11:03
544
Seuraava 13:09
Birkka
Lähtöaika oli
11:04
545
Seuraava 13:09
Birkka
Lähtöaika oli
11:04
546
Seuraava 13:09
Kallanpää
Lähtöaika oli
11:04
547
Seuraava 13:10
Kuuvantie
Lähtöaika oli
11:05
548
Seuraava 13:10
Hietalantie
Lähtöaika oli
11:05
549
Seuraava 13:11
Villa Y-Hovi
Lähtöaika oli
11:05
550
Seuraava 13:11
Ykköspirtti
Lähtöaika oli
11:06
551
Seuraava 13:11
Kylpylä
Lähtöaika oli
11:07
556
Seuraava 13:12
Leirintäalue
Lähtöaika oli
11:08
1794
Seuraava 13:13
Ruissalo
Lähtöaika oli
11:08
553
Seuraava 13:14