This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 21a
21A
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paavolan koulu
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
12:45
1398
Seuraava 13:40
Valuntie
Lähtöaika oli
12:45
1160
Seuraava 13:40
Säkyläntie
Lähtöaika oli
12:45
1377
Seuraava 13:40
Tuomisentie
Lähtöaika oli
12:46
1161
Seuraava 13:41
Kaivastentie
Lähtöaika oli
12:46
1162
Seuraava 13:41
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
12:47
1163
Seuraava 13:42
Joenperäntie
Lähtöaika oli
12:47
1164
Seuraava 13:42
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
12:47
1165
Seuraava 13:42
Viikkalantie
Lähtöaika oli
12:48
1166
Seuraava 13:43
Levauksentie
Lähtöaika oli
12:48
1167
Seuraava 13:43
Alakartanontie
Lähtöaika oli
12:49
1168
Seuraava 13:44
Aluetalo
Lähtöaika oli
12:50
1169
Seuraava 13:45
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
12:50
1170
Seuraava 13:45
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
12:50
1171
Seuraava 13:45
Männistöntie
Lähtöaika oli
12:51
1172
Seuraava 13:46
Männistöntie
Lähtöaika oli
12:51
1173
Seuraava 13:46
Sakontie
Lähtöaika oli
12:52
1174
Seuraava 13:47
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
12:52
1175
Seuraava 13:47
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
12:53
1176
Seuraava 13:48
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
12:54
1177
Seuraava 13:49
Krouvintie
Lähtöaika oli
12:54
1178
Seuraava 13:49
Auvaistentie
Lähtöaika oli
12:54
1179
Seuraava 13:49
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
12:55
1180
Seuraava 13:50
Haverintie
Lähtöaika oli
12:56
1072
Seuraava 13:51
Saarenoja
Lähtöaika oli
12:57
1073
Seuraava 13:52
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
12:57
1074
Seuraava 13:52
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
12:58
396
Seuraava 13:53
Antinkuja
Lähtöaika oli
12:58
1785
Seuraava 13:53
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
12:59
1783
Seuraava 13:54
Tietäjienkatu
Lähtöaika oli
13:00
1781
Seuraava 13:55
Elisabetinkatu
Lähtöaika oli
13:01
1779
Seuraava 13:56
Sädekuja
Lähtöaika oli
13:02
652
Seuraava 13:57
Paattistentie
Lähtöaika oli
13:02
765
Seuraava 13:57
Moisio
Lähtöaika oli
13:03
1078
Seuraava 13:58
Paimionkatu
Lähtöaika oli
13:03
1079
Seuraava 13:58
Moision koulu
Lähtöaika oli
13:04
1080
Seuraava 13:59
Karhulantie
Lähtöaika oli
13:06
1082
Seuraava 14:01
Suihkarintie
Lähtöaika oli
13:07
1083
Seuraava 14:02
Vaistentie
Lähtöaika oli
13:08
1084
Seuraava 14:03
Moisiontie
Lähtöaika oli
13:09
1585
Seuraava 14:04
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
13:10
1583
Seuraava 14:05
Prykinkuja
Lähtöaika oli
13:16
649
Seuraava 14:11
Marttilantie
Lähtöaika oli
13:16
191
Seuraava 14:11
Leaf
Lähtöaika oli
13:17
192
Seuraava 14:12
Paltankatu
Lähtöaika oli
13:17
193
Seuraava 14:12
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
13:18
194
Seuraava 14:13
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
13:18
195
Seuraava 14:13
Kaerlantie
Lähtöaika oli
13:19
196
Seuraava 14:14
Möörönkuja
Lähtöaika oli
13:20
197
Seuraava 14:15
Markulantie
Lähtöaika oli
13:20
198
Seuraava 14:15
Raunistulantie
Lähtöaika oli
13:21
199
Seuraava 14:16
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
13:22
200
Seuraava 14:17
Virusmäentie
Lähtöaika oli
13:22
201
Seuraava 14:17
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
13:23
202
Seuraava 14:18
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:24
203
Seuraava 14:19
Turun linja-autoasema
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
Reaaliaika
12:22
89
Seuraava 13:25
Puutori
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
Reaaliaika
12:23
13
Seuraava 13:26
Kauppatori E3
E3
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
Reaaliaika
12:25
1943
Seuraava 13:28