This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi p3
P3
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Ilpoinen
➔
Mälikkälä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Ilpoinen
Lähtöaika oli
05:00
456
Seuraava 07:00
Jaakkimankatu
Lähtöaika oli
05:00
457
Seuraava 07:00
Ilpoisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
05:01
458
Seuraava 07:01
Ilpoistenmäki
Lähtöaika oli
05:02
459
Seuraava 07:02
Murkionkatu
Lähtöaika oli
05:03
519
Seuraava 07:03
Sävelkuja
Lähtöaika oli
05:04
1485
Seuraava 07:04
Muntionkatu
Lähtöaika oli
05:04
1486
Seuraava 07:04
Turunmaankatu
Lähtöaika oli
05:05
1487
Seuraava 07:05
Karjalankatu
Lähtöaika oli
05:06
1488
Seuraava 07:06
Savonkatu
Lähtöaika oli
05:06
1489
Seuraava 07:06
Rymättylänkatu
Lähtöaika oli
05:06
1712
Seuraava 07:07
Taivassalonkatu
Lähtöaika oli
05:07
1711
Seuraava 07:07
Katariinakoti
Lähtöaika oli
05:09
1707
Seuraava 07:09
Ilpoistenrinne
Lähtöaika oli
05:10
515
Seuraava 07:10
Pulkkavuori
Lähtöaika oli
05:10
1465
Seuraava 07:10
Juhanankatu
Lähtöaika oli
05:11
1466
Seuraava 07:11
Ratsukonkatu
Lähtöaika oli
05:12
600
Seuraava 07:11
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
05:12
952
Seuraava 07:12
Uittamo
Lähtöaika oli
05:13
920
Seuraava 07:13
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
05:14
921
Seuraava 07:14
Uittamo City
Lähtöaika oli
05:15
1212
Seuraava 07:15
Kannuskatu
Lähtöaika oli
05:16
1213
Seuraava 07:15
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
05:17
597
Seuraava 07:16
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
05:17
598
Seuraava 07:16
Ispoinen
Lähtöaika oli
05:17
988
Seuraava 07:17
Jäkäläpolku
Lähtöaika oli
05:18
989
Seuraava 07:17
Takamaantie
Lähtöaika oli
05:19
990
Seuraava 07:18
Luolavuoren koulu
Lähtöaika oli
05:20
1721
Seuraava 07:19
Vuorelantie
Lähtöaika oli
05:20
1719
Seuraava 07:20
Puimalankuja
Lähtöaika oli
05:21
1717
Seuraava 07:20
Petrelius
Lähtöaika oli
05:21
465
Seuraava 07:21
Henrikinkirkko
Lähtöaika oli
05:22
466
Seuraava 07:22
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
05:24
467
Seuraava 07:23
Takamaantie
Lähtöaika oli
05:25
608
Seuraava 07:25
Kurjenmäenkatu
Lähtöaika oli
05:25
1688
Seuraava 07:25
Citymarket
Lähtöaika oli
05:29
1801
Seuraava 07:29
Kurjenmäenkatu
Lähtöaika oli
05:29
1723
Seuraava 07:29
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
05:31
1799
Seuraava 07:31
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
05:31
856
Seuraava 07:31
Toivolankatu
Lähtöaika oli
05:33
859
Seuraava 07:33
Askaistentie
Lähtöaika oli
05:33
639
Seuraava 07:33
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
05:36
929
Seuraava 07:36
Tonttumäki
Lähtöaika oli
05:37
76
Seuraava 07:37
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
05:38
77
Seuraava 07:38
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
05:40
78
Seuraava 07:40
Telakkaranta
Lähtöaika oli
05:41
790
Seuraava 07:41
Unioninkatu
Lähtöaika oli
05:42
797
Seuraava 07:42
Föri
Lähtöaika oli
05:43
334
Seuraava 07:43
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
05:44
1815
Seuraava 07:44
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
05:45
336
Seuraava 07:44
Linnankatu
Lähtöaika oli
05:46
106
Seuraava 07:45
Koulukatu
Lähtöaika oli
05:46
107
Seuraava 07:45
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
05:46
108
Seuraava 07:45
Kauppatori A8
A8
Lähtöaika oli
05:53
1908
Seuraava 07:53
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
05:55
148
Seuraava 07:55
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
05:56
149
Seuraava 07:56
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
05:56
150
Seuraava 07:56
Ajurinkatu
Lähtöaika oli
05:57
1544
Seuraava 07:57
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:58
211
Seuraava 07:58
Aninkaistensilta
Lähtöaika oli
05:58
117
Seuraava 07:58
Yrjänänaukio
Lähtöaika oli
06:00
1050
Seuraava 08:00
Juhannuskukkula
Lähtöaika oli
06:01
1051
Seuraava 08:01
Logomo
Lähtöaika oli
06:01
1016
Seuraava 08:01
Paasirinne
Lähtöaika oli
06:02
1052
Seuraava 08:02
Pohjola
Lähtöaika oli
06:05
1806
Seuraava 08:05
Kähärintie
Lähtöaika oli
06:05
1053
Seuraava 08:05
Itäpellonkatu
Lähtöaika oli
06:06
1054
Seuraava 08:06
Untolankatu
Lähtöaika oli
06:06
1055
Seuraava 08:06
Ruohonpäänkatu
Lähtöaika oli
06:07
1056
Seuraava 08:07
Palvelutalo Ruohonpääntie
Lähtöaika oli
06:08
1970
Seuraava 08:08
Bergeninkatu
Lähtöaika oli
06:10
486
Seuraava 08:10
Varnankatu
Lähtöaika oli
06:10
487
Seuraava 08:10
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
06:11
488
Seuraava 08:11
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
06:13
489
Seuraava 08:13
Talinkorventie
Lähtöaika oli
06:13
490
Seuraava 08:13
Kustavintie
Lähtöaika oli
06:15
975
Seuraava 08:15
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
06:16
493
Seuraava 08:15
Viilarinkatu
Lähtöaika oli
06:17
839
Seuraava 08:16
Asentajankatu
Lähtöaika oli
06:17
1529
Seuraava 08:17
Länsikeskus
Lähtöaika oli
06:17
1530
Seuraava 08:17
Rakennusmestarintie
Lähtöaika oli
06:18
1534
Seuraava 08:18