This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Suovuoren kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Nuolemo
Lähtöaika oli
11:53
5043
Seuraava 13:13
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
11:54
5040
Seuraava 13:14
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
11:54
5038
Seuraava 13:14
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
11:55
5036
Seuraava 13:15
Piispalantie
Lähtöaika oli
11:56
5034
Seuraava 13:16
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
11:57
5028
Seuraava 13:17
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
11:58
5026
Seuraava 13:18
Hyvättylä
Lähtöaika oli
11:59
5024
Seuraava 13:19
Lieto
Lähtöaika oli
11:59
5022
Seuraava 13:19
Kirkkotie
Lähtöaika oli
11:59
5020
Seuraava 13:19
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
12:00
5018
Seuraava 13:20
Vieru
Lähtöaika oli
12:01
5016
Seuraava 13:21
Krinttilä
Lähtöaika oli
12:01
5014
Seuraava 13:21
Sillilä
Lähtöaika oli
12:02
5012
Seuraava 13:22
Loukinainen
Lähtöaika oli
12:03
5010
Seuraava 13:23
Nenämäki
Lähtöaika oli
12:04
5008
Seuraava 13:24
Hakkinen
Lähtöaika oli
12:05
5006
Seuraava 13:25
Vanhalinna
Lähtöaika oli
12:06
5004
Seuraava 13:26
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
12:06
5002
Seuraava 13:26
Tammi
Lähtöaika oli
12:08
6118
Seuraava 13:28
Ravattula
Lähtöaika oli
12:08
6116
Seuraava 13:28
Kausela
Lähtöaika oli
12:09
6114
Seuraava 13:29
Jaanintie
Lähtöaika oli
12:11
1642
Seuraava 13:31
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
12:12
1640
Seuraava 13:32
Halistentie
Lähtöaika oli
12:13
1332
Seuraava 13:33
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
12:14
1333
Seuraava 13:34
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
12:14
64
Seuraava 13:34
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
12:16
65
Seuraava 13:36
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
12:17
66
Seuraava 13:37
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
12:19
164
Seuraava 13:39
Brahenkatu
Lähtöaika oli
12:21
68
Seuraava 13:41
Kauppatori A1
A1
Lähtöaika oli
12:27
1901
Seuraava 13:47
Puutori
Lähtöaika oli
12:28
472
Seuraava 13:48
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:30
19
Seuraava 13:50
Autistenaukio
Lähtöaika oli
12:31
20
Seuraava 13:51
Rauninaukio
Lähtöaika oli
12:32
21
Seuraava 13:52
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
12:33
22
Seuraava 13:53
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
12:35
473
Seuraava 13:55
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
12:38
475
Seuraava 13:58
Markulantie
Lähtöaika oli
12:39
798
Seuraava 13:59
Metsäkylä
Lähtöaika oli
12:40
1527
Seuraava 14:00
Mälikkälä
Lähtöaika oli
12:42
800
Seuraava 14:02
Hepokankare
Lähtöaika oli
12:43
779
Seuraava 14:03
Huhko
Lähtöaika oli
12:44
2001
Seuraava 14:04
Kuloinen
Lähtöaika oli
12:46
2003
Seuraava 14:06
Raision kirkko
Lähtöaika oli
12:48
2005
Seuraava 14:08
Raision keskusta
Lähtöaika oli
12:49
2009
Seuraava 14:09
Varppee
Lähtöaika oli
12:49
2011
Seuraava 14:09
Lumparla
Lähtöaika oli
12:50
2013
Seuraava 14:10
Frälssi
Lähtöaika oli
12:50
2015
Seuraava 14:10
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
12:51
2017
Seuraava 14:11
Pirilä
Lähtöaika oli
12:53
2019
Seuraava 14:13
Vatsela
Lähtöaika oli
12:53
2021
Seuraava 14:13
Tikanmaa
Lähtöaika oli
12:55
2023
Seuraava 14:15
Paikkari
Lähtöaika oli
12:56
2025
Seuraava 14:16
Vuorenpää
Lähtöaika oli
12:58
2027
Seuraava 14:18
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
12:58
2029
Seuraava 14:18
Lietsala
Lähtöaika oli
13:00
3097
Seuraava 14:20
Tiilenkantajantie
Lähtöaika oli
13:00
3101
Seuraava 14:20
Suopellon koulu
Lähtöaika oli
13:01
3103
Seuraava 14:21
Isotalontie
Lähtöaika oli
13:01
3105
Seuraava 14:21
Alitalontie
Lähtöaika oli
13:02
3107
Seuraava 14:22
Suovuori
Lähtöaika oli
13:03
3109
Seuraava 14:23
Kielokuja
Lähtöaika oli
13:03
3111
Seuraava 14:23
Nuhjalantie
Lähtöaika oli
13:05
3113
Seuraava 14:25
Taimon koulu
Lähtöaika oli
13:06
3115
Seuraava 14:26
Taimontie
Lähtöaika oli
13:07
3117
Seuraava 14:27
Ruona
Lähtöaika oli
13:08
3007
Seuraava 14:28
Rantaruona
Lähtöaika oli
13:10
3009
Seuraava 14:30
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
13:10
3011
Seuraava 14:30
Naantali
Lähtöaika oli
13:13
3018
Seuraava 14:33