This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Naantali
➔
Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Naantali
3016
Naantalin kylpylä
3012
Rantaruona
3010
Ruona
3008
Taimon koulu
3114
Nuhjalantie
3112
Kielokuja
3110
Suovuori
3108
Alitalontie
3106
Isotalontie
3104
Suopellon koulu
3102
Tiilenkantajantie
3100
Murikko
3098
Tuuvalantie
2032
Vierulanmäki
2030
Vuorenpää
2028
Paikkari
2026
Tikanmaa
2024
Vatsela
2022
Pirilä
2020
Raision tehtaat
2018
Frälssi
2016
Lumparla
2014
Varppee
2012
Raision keskusta
2010
Raision kaupungintalo
2008
Raision kirkko
2006
Kuloinen
2004
Huhko
2002
Hepokankare
1528
Mälikkälä
781
Metsäkylä
782
Markulantie
494
Vakka-Suomentie
495
Varkkavuorenkatu
37
Rieskalähteentie
38
Rauninaukio
39
Autistenaukio
40
Turun linja-autoasema
41
Puutori
286
Kauppatori D2
D2
1932
Brahenkatu
112
Tuomiokirkkotori
1684
Akatemiantalo
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
115
TYKS T-sairaala
116
Keskikatu
1812
Nummenpuistokatu
1326
Halistentie
1638
Kuralankaarre
1639
Jaanintie
1641
Kausela
6113
Ravattula
6115
Tammi
6117
Vanhalinnanmäki
5001
Vanhalinna
5003
Hakkinen
5005
Nenämäki
5007
Loukinainen
5009
Sillilä
5011
Krinttilä
5013
Vieru
5015
Vierunpuisto
5017
Lieto
5021
Hyvättylä
5023
Hanhenkaari
5025
Liedon terveyskeskus
5027
Piispalantie
5033
Kisakalliontie
5035
Teollisuuskuja
5037
Yrjönniityntie
5039
Närepolku
5041
Nuolemo
5043