This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Suovuoren kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Nuolemo
Lähtöaika oli
12:53
5043
Seuraava 14:13
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
12:54
5040
Seuraava 14:14
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
12:54
5038
Seuraava 14:14
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
12:55
5036
Seuraava 14:15
Piispalantie
Lähtöaika oli
12:56
5034
Seuraava 14:16
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
12:57
5028
Seuraava 14:17
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
12:58
5026
Seuraava 14:18
Hyvättylä
Lähtöaika oli
12:59
5024
Seuraava 14:19
Lieto
Lähtöaika oli
12:59
5022
Seuraava 14:19
Kirkkotie
Lähtöaika oli
12:59
5020
Seuraava 14:19
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
13:00
5018
Seuraava 14:20
Vieru
Lähtöaika oli
13:01
5016
Seuraava 14:21
Krinttilä
Lähtöaika oli
13:01
5014
Seuraava 14:21
Sillilä
Lähtöaika oli
13:02
5012
Seuraava 14:22
Loukinainen
Lähtöaika oli
13:03
5010
Seuraava 14:23
Nenämäki
Lähtöaika oli
13:04
5008
Seuraava 14:24
Hakkinen
Lähtöaika oli
13:05
5006
Seuraava 14:25
Vanhalinna
Lähtöaika oli
13:06
5004
Seuraava 14:26
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
13:06
5002
Seuraava 14:26
Tammi
Lähtöaika oli
13:08
6118
Seuraava 14:28
Ravattula
Lähtöaika oli
13:08
6116
Seuraava 14:28
Kausela
Lähtöaika oli
13:09
6114
Seuraava 14:29
Jaanintie
Lähtöaika oli
13:11
1642
Seuraava 14:31
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
13:12
1640
Seuraava 14:32
Halistentie
Lähtöaika oli
13:13
1332
Seuraava 14:33
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
13:14
1333
Seuraava 14:34
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
13:14
64
Seuraava 14:34
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
13:16
65
Seuraava 14:36
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
13:17
66
Seuraava 14:37
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
13:19
164
Seuraava 14:39
Brahenkatu
Lähtöaika oli
13:21
68
Seuraava 14:41
Kauppatori A1
A1
Lähtöaika oli
13:27
1901
Seuraava 14:47
Puutori
Lähtöaika oli
13:28
472
Seuraava 14:48
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:30
19
Seuraava 14:50
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:31
20
Seuraava 14:51
Rauninaukio
Lähtöaika oli
13:32
21
Seuraava 14:52
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
13:33
22
Seuraava 14:53
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
13:35
473
Seuraava 14:55
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
13:38
475
Seuraava 14:58
Markulantie
Lähtöaika oli
13:39
798
Seuraava 14:59
Metsäkylä
Lähtöaika oli
13:40
1527
Seuraava 15:00
Mälikkälä
Lähtöaika oli
13:42
800
Seuraava 15:02
Hepokankare
Lähtöaika oli
13:43
779
Seuraava 15:03
Huhko
Lähtöaika oli
13:44
2001
Seuraava 15:04
Kuloinen
Lähtöaika oli
13:46
2003
Seuraava 15:06
Raision kirkko
Lähtöaika oli
13:48
2005
Seuraava 15:08
Raision keskusta
Lähtöaika oli
13:49
2009
Seuraava 15:09
Varppee
Lähtöaika oli
13:49
2011
Seuraava 15:09
Lumparla
Lähtöaika oli
13:50
2013
Seuraava 15:10
Frälssi
Lähtöaika oli
13:50
2015
Seuraava 15:10
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
13:51
2017
Seuraava 15:11
Pirilä
Lähtöaika oli
13:53
2019
Seuraava 15:13
Vatsela
Lähtöaika oli
13:53
2021
Seuraava 15:13
Tikanmaa
Lähtöaika oli
13:55
2023
Seuraava 15:15
Paikkari
Lähtöaika oli
13:56
2025
Seuraava 15:16
Vuorenpää
Lähtöaika oli
13:58
2027
Seuraava 15:18
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
13:58
2029
Seuraava 15:18
Lietsala
Lähtöaika oli
14:00
3097
Seuraava 15:20
Tiilenkantajantie
Lähtöaika oli
14:00
3101
Seuraava 15:20
Suopellon koulu
Lähtöaika oli
14:01
3103
Seuraava 15:21
Isotalontie
Lähtöaika oli
14:01
3105
Seuraava 15:21
Alitalontie
Lähtöaika oli
14:02
3107
Seuraava 15:22
Suovuori
Lähtöaika oli
14:03
3109
Seuraava 15:23
Kielokuja
Lähtöaika oli
14:03
3111
Seuraava 15:23
Nuhjalantie
Lähtöaika oli
14:05
3113
Seuraava 15:25
Taimon koulu
Lähtöaika oli
14:06
3115
Seuraava 15:26
Taimontie
Lähtöaika oli
14:07
3117
Seuraava 15:27
Ruona
Lähtöaika oli
14:08
3007
Seuraava 15:28
Rantaruona
Lähtöaika oli
14:10
3009
Seuraava 15:30
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
14:10
3011
Seuraava 15:30
Naantali
Lähtöaika oli
14:13
3018
Seuraava 15:33