This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 220
220
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A9
➔
Ihala-Raisio-Mylly
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppatori A9
A9
Lähtöaika oli
20:00
1909
Seuraava 04:00
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
20:01
148
Seuraava 04:01
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
20:02
149
Seuraava 04:02
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
20:03
150
Seuraava 04:03
Rautatieasema
Lähtöaika oli
20:03
151
Seuraava 04:04
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
20:05
524
Seuraava 04:05
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
20:06
806
Seuraava 04:07
Kanslerintie
Lähtöaika oli
20:07
530
Seuraava 04:08
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
20:08
722
Seuraava 04:09
Raisionjoki
Lähtöaika oli
20:09
723
Seuraava 04:10
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
20:09
724
Seuraava 04:11
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
20:10
725
Seuraava 04:11
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
20:11
642
Seuraava 04:12
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
20:11
726
Seuraava 04:13
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
20:11
727
Seuraava 04:13
Pansion koulu
Lähtöaika oli
20:12
771
Seuraava 04:13
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
20:12
1507
Seuraava 04:14
Pernon koulu
Lähtöaika oli
20:13
772
Seuraava 04:15
Öölanninkatu
Lähtöaika oli
20:13
1810
Seuraava 04:15
Rankio
Lähtöaika oli
20:15
2085
Seuraava 04:16
Päivänen
Lähtöaika oli
20:15
2087
Seuraava 04:17
Metsäaro
Lähtöaika oli
20:16
2089
Seuraava 04:18
Syreeni
Lähtöaika oli
20:17
2093
Seuraava 04:18
Laisto
Lähtöaika oli
20:17
2095
Seuraava 04:19
Ihala
Lähtöaika oli
20:18
2097
Seuraava 04:19
Ihalan kenttä
Lähtöaika oli
20:18
2099
Seuraava 04:20
Ihalan koulu
Lähtöaika oli
20:19
2101
Seuraava 04:21
Vaisaari
Lähtöaika oli
20:20
2103
Seuraava 04:22
Konsanmäki
Lähtöaika oli
20:21
2078
Seuraava 04:23
Ulpukka
Lähtöaika oli
20:22
2076
Seuraava 04:23
Raision kirjasto
Lähtöaika oli
20:22
2074
Seuraava 04:24
Raision koulukeskus
Lähtöaika oli
20:22
2072
Seuraava 04:24
Tasala
Lähtöaika oli
20:22
2070
Seuraava 04:24
Keo
Lähtöaika oli
20:23
2045
Seuraava 04:25
Keonpellonkatu
Lähtöaika oli
20:24
2113
Seuraava 04:26
Kauppakeskus Mylly
Lähtöaika oli
20:27
2118
Seuraava 04:29