This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 220
220
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Ihala-Raisio-Mylly
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
17:45
1643
Seuraava 18:45
Assistentinkatu
Lähtöaika oli
17:46
1606
Seuraava 18:46
Verkahovi
Lähtöaika oli
17:47
1602
Seuraava 18:47
Nahkurinkatu
Lähtöaika oli
17:48
1600
Seuraava 18:48
Multavierunkatu
Lähtöaika oli
17:49
1598
Seuraava 18:49
Brahenkatu
Lähtöaika oli
17:50
68
Seuraava 18:50
Kauppatori A9
A9
Lähtöaika oli
18:00
1909
Seuraava 19:00
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
18:01
148
Seuraava 19:01
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
18:03
149
Seuraava 19:03
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
18:04
150
Seuraava 19:04
Rautatieasema
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
17:05
151
Seuraava 18:05
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
17:06
524
Seuraava 18:06
Nosturinkatu
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
17:07
806
Seuraava 18:07
Kanslerintie
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
17:09
530
Seuraava 18:09
Vitkalankatu
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
17:10
722
Seuraava 18:10
Raisionjoki
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
17:11
723
Seuraava 18:11
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
17:11
724
Seuraava 18:11
Pohjoissalmi
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
17:12
725
Seuraava 18:12
Messukentänkatu
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
17:13
642
Seuraava 18:13
Lumikonkatu
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
17:13
726
Seuraava 18:13
Nuorisotalo
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
17:13
727
Seuraava 18:13
Pansion koulu
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
17:14
771
Seuraava 18:14
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
17:15
1507
Seuraava 18:15
Pernon koulu
Lähtöaika oli
17:15
772
Seuraava 18:15
Öölanninkatu
Lähtöaika oli
17:16
1810
Seuraava 18:16
Rankio
Lähtöaika oli
17:17
2085
Seuraava 18:17
Päivänen
Lähtöaika oli
17:18
2087
Seuraava 18:18
Metsäaro
Lähtöaika oli
17:19
2089
Seuraava 18:19
Syreeni
Lähtöaika oli
17:20
2093
Seuraava 18:20
Laisto
Lähtöaika oli
17:20
2095
Seuraava 18:20
Ihala
Lähtöaika oli
17:21
2097
Seuraava 18:21
Ihalan kenttä
Lähtöaika oli
17:22
2099
Seuraava 18:22
Ihalan koulu
Lähtöaika oli
17:22
2101
Seuraava 18:22
Vaisaari
Lähtöaika oli
17:24
2103
Seuraava 18:24
Konsanmäki
Lähtöaika oli
17:25
2078
Seuraava 18:25
Ulpukka
Lähtöaika oli
17:26
2076
Seuraava 18:26
Raision kirjasto
Lähtöaika oli
17:26
2074
Seuraava 18:26
Raision koulukeskus
Lähtöaika oli
17:26
2072
Seuraava 18:26
Tasala
Lähtöaika oli
17:27
2070
Seuraava 18:27
Keo
Lähtöaika oli
17:28
2045
Seuraava 18:28
Keonpellonkatu
Lähtöaika oli
17:28
2113
Seuraava 18:28
Kauppakeskus Mylly
Lähtöaika oli
17:32
2118
Seuraava 18:32