This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 220
220
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Ihala-Raisio-Mylly
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
04:45
1643
Seuraava 05:45
Assistentinkatu
Lähtöaika oli
04:46
1606
Seuraava 05:46
Verkahovi
Lähtöaika oli
04:47
1602
Seuraava 05:47
Nahkurinkatu
Lähtöaika oli
04:48
1600
Seuraava 05:48
Multavierunkatu
Lähtöaika oli
04:49
1598
Seuraava 05:49
Brahenkatu
Lähtöaika oli
04:50
68
Seuraava 05:50
Kauppatori A9
A9
Lähtöaika oli
05:00
1909
Seuraava 06:00
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
05:02
148
Seuraava 06:02
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
05:03
149
Seuraava 06:03
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
05:04
150
Seuraava 06:04
Rautatieasema
Lähtöaika oli
05:05
151
Seuraava 06:05
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
05:06
524
Seuraava 06:06
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
05:08
806
Seuraava 06:08
Kanslerintie
Lähtöaika oli
05:10
530
Seuraava 06:10
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
05:11
722
Seuraava 06:11
Raisionjoki
Lähtöaika oli
05:12
723
Seuraava 06:12
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
05:13
724
Seuraava 06:13
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
05:13
725
Seuraava 06:13
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
05:14
642
Seuraava 06:14
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
05:14
726
Seuraava 06:14
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
05:15
727
Seuraava 06:15
Pansion koulu
Lähtöaika oli
05:15
771
Seuraava 06:15
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
05:16
1507
Seuraava 06:16
Pernon koulu
Lähtöaika oli
05:16
772
Seuraava 06:16
Öölanninkatu
Lähtöaika oli
05:17
1810
Seuraava 06:17
Rankio
Lähtöaika oli
05:19
2085
Seuraava 06:19
Päivänen
Lähtöaika oli
05:19
2087
Seuraava 06:19
Metsäaro
Lähtöaika oli
05:20
2089
Seuraava 06:20
Syreeni
Lähtöaika oli
05:21
2093
Seuraava 06:21
Laisto
Lähtöaika oli
05:22
2095
Seuraava 06:22
Ihala
Lähtöaika oli
05:22
2097
Seuraava 06:22
Ihalan kenttä
Lähtöaika oli
05:23
2099
Seuraava 06:23
Ihalan koulu
Lähtöaika oli
05:24
2101
Seuraava 06:24
Vaisaari
Lähtöaika oli
05:26
2103
Seuraava 06:26
Konsanmäki
Lähtöaika oli
05:27
2078
Seuraava 06:27
Ulpukka
Lähtöaika oli
05:28
2076
Seuraava 06:28
Raision kirjasto
Lähtöaika oli
05:28
2074
Seuraava 06:28
Raision koulukeskus
Lähtöaika oli
05:28
2072
Seuraava 06:28
Tasala
Lähtöaika oli
05:29
2070
Seuraava 06:29
Keo
Lähtöaika oli
05:30
2045
Seuraava 06:30
Keonpellonkatu
Lähtöaika oli
05:30
2113
Seuraava 06:30
Kauppakeskus Mylly
Lähtöaika oli
05:34
2118
Seuraava 06:34