This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 203
203
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kauppatori E2
➔
Teersalo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppatori E2
E2
Lähtöaika oli
13:30
1942
Puutori
Lähtöaika oli
13:33
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:35
19
Yrjänänaukio
Lähtöaika oli
13:36
1050
Juhannuskukkula
Lähtöaika oli
13:37
1051
Logomo
Lähtöaika oli
13:38
1016
Paasirinne
Lähtöaika oli
13:38
1052
Resiinakatu
Lähtöaika oli
13:39
554
Köydenpunojankatu
Lähtöaika oli
13:40
889
Postikeskus
Lähtöaika oli
13:40
1539
Alakyläntie
Lähtöaika oli
13:41
1541
Kaanaan koulu
Lähtöaika oli
13:49
2033
Kynölä
Lähtöaika oli
13:49
2035
Koivula
Lähtöaika oli
13:50
2037
Rauhala
Lähtöaika oli
13:50
2039
Jaakkola
Lähtöaika oli
13:50
2041
Raision vesitorni
Lähtöaika oli
13:51
2043
Vuorenpää
Lähtöaika oli
13:53
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
13:53
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
13:55
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
13:56
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
13:57
3005
Ruona
Lähtöaika oli
13:57
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
13:58
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
13:58
3011
Naantali
Lähtöaika oli
14:00
3018
Kuparivuori
Lähtöaika oli
14:02
3019
Viiala
Lähtöaika oli
14:07
3023
Kordelininkatu
Lähtöaika oli
14:07
3025
Kultaranta
Lähtöaika oli
14:08
3027
Kultarannan koulu
Lähtöaika oli
14:08
3029
Malantie
Lähtöaika oli
14:10
3033
Asikko
Lähtöaika oli
14:11
3035
Porhonkallio
Lähtöaika oli
14:12
3037
Merimaskuntie
Lähtöaika oli
14:13
3039
Heikinmäki
Lähtöaika oli
14:14
3041
Taattistenjärventie
Lähtöaika oli
14:14
3043
Hellemaa
Lähtöaika oli
14:15
3045
Ritaniementie
Lähtöaika oli
14:16
3047
Horjantie
Lähtöaika oli
14:16
3049
Iskolantie
Lähtöaika oli
14:17
3051
Kräkiläntie
Lähtöaika oli
14:18
3053
Kukolaistentie
Lähtöaika oli
14:18
3057
Merimasku kko
Lähtöaika oli
14:19
3058
Kirkonsalmentie
Lähtöaika oli
14:19
3055
Kirkonsalmi
Lähtöaika oli
14:20
3059
Viherlahden leirikeskus
Lähtöaika oli
14:20
3061
Kouvolantie
Lähtöaika oli
14:21
3063
Lieranta
Lähtöaika oli
14:22
3065
Rauduinen
Lähtöaika oli
14:26
3069
Kirso
Lähtöaika oli
14:27
3071
Lempisaarentie
Lähtöaika oli
14:28
3073
Hepoluoto
Lähtöaika oli
14:29
3075
Livonsaari
Lähtöaika oli
14:31
3077
Mikoinen
Lähtöaika oli
14:31
3079
Palsalantie
Lähtöaika oli
14:33
3081
Kainu
Lähtöaika oli
14:33
3083
Hevonpääntie
Lähtöaika oli
14:34
3085
Niittula
Lähtöaika oli
14:34
3087
Ketolantie
Lähtöaika oli
14:35
3089
Henttulantie
Lähtöaika oli
14:37
3091
Jussilantie
Lähtöaika oli
14:38
3093
Teersalo
Lähtöaika oli
14:44
3095