This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 203
203
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kauppatori E2
➔
Naantali-Velkua
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppatori E2
E2
Lähtöaika oli
14:30
1942
Puutori
Lähtöaika oli
14:31
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
14:32
19
Yrjänänaukio
Lähtöaika oli
14:33
1050
Juhannuskukkula
Lähtöaika oli
14:33
1051
Logomo
Lähtöaika oli
14:34
1016
Paasirinne
Lähtöaika oli
14:34
1052
Resiinakatu
Lähtöaika oli
14:35
554
Köydenpunojankatu
Lähtöaika oli
14:35
889
Postikeskus
Lähtöaika oli
14:36
1539
Alakyläntie
Lähtöaika oli
14:37
1541
Kaanaan koulu
Lähtöaika oli
14:51
2033
Kynölä
Lähtöaika oli
14:52
2035
Koivula
Lähtöaika oli
14:53
2037
Rauhala
Lähtöaika oli
14:53
2039
Jaakkola
Lähtöaika oli
14:53
2041
Raision vesitorni
Lähtöaika oli
14:54
2043
Vuorenpää
Lähtöaika oli
14:56
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
14:57
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
14:59
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
15:00
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
15:01
3005
Ruona
Lähtöaika oli
15:02
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
15:03
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
15:03
3011
Naantali
Lähtöaika oli
15:05
3018
Kuparivuori
Lähtöaika oli
15:05
3019
Viiala
Lähtöaika oli
15:08
3023
Kordelininkatu
Lähtöaika oli
15:09
3025
Kultaranta
Lähtöaika oli
15:09
3027
Kultarannan koulu
Lähtöaika oli
15:10
3029
Malantie
Lähtöaika oli
15:13
3033
Asikko
Lähtöaika oli
15:13
3035
Porhonkallio
Lähtöaika oli
15:15
3037
Merimaskuntie
Lähtöaika oli
15:17
3039
Heikinmäki
Lähtöaika oli
15:17
3041
Taattistenjärventie
Lähtöaika oli
15:18
3043
Hellemaa
Lähtöaika oli
15:19
3045
Ritaniementie
Lähtöaika oli
15:20
3047
Horjantie
Lähtöaika oli
15:21
3049
Iskolantie
Lähtöaika oli
15:22
3051
Kräkiläntie
Lähtöaika oli
15:23
3053
Kukolaistentie
Lähtöaika oli
15:24
3057
Merimasku kko
Lähtöaika oli
15:24
3058
Kirkonsalmentie
Lähtöaika oli
15:24
3055
Kirkonsalmi
Lähtöaika oli
15:25
3059
Viherlahden leirikeskus
Lähtöaika oli
15:27
3061
Kouvolantie
Lähtöaika oli
15:27
3063
Lieranta
Lähtöaika oli
15:30
3065
Rauduinen
Lähtöaika oli
15:36
3069
Kirso
Lähtöaika oli
15:38
3071
Lempisaarentie
Lähtöaika oli
15:39
3073
Hepoluoto
Lähtöaika oli
15:40
3075
Livonsaari
Lähtöaika oli
15:42
3077
Mikoinen
Lähtöaika oli
15:43
3079
Palsalantie
Lähtöaika oli
15:45
3081
Kainu
Lähtöaika oli
15:46
3083
Hevonpääntie
Lähtöaika oli
15:47
3085
Niittula
Lähtöaika oli
15:47
3087
Ketolantie
Lähtöaika oli
15:49
3089
Henttulantie
Lähtöaika oli
15:51
3091
Jussilantie
Lähtöaika oli
15:52
3093
Teersalo
Lähtöaika oli
15:53
3095