This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kaarina
➔
Turku-Naantali
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kaarina
Lähtöaika oli
07:04
6045
Seuraava 07:44
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
07:04
6040
Seuraava 07:44
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
07:05
6038
Seuraava 07:45
Hovirinta
Lähtöaika oli
07:06
6036
Seuraava 07:46
Hovirinnan päiväkoti
Lähtöaika oli
07:06
6034
Seuraava 07:46
Mattelmäki
Lähtöaika oli
07:06
6032
Seuraava 07:46
Luhtikatu
Lähtöaika oli
07:07
6030
Seuraava 07:47
Rälssikatu
Lähtöaika oli
07:08
6028
Seuraava 07:48
Lehtimajankatu
Lähtöaika oli
07:09
6026
Seuraava 07:49
Konttikatu
Lähtöaika oli
07:10
6024
Seuraava 07:50
Koristo
Lähtöaika oli
07:10
6022
Seuraava 07:50
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
07:11
6020
Seuraava 07:51
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
07:12
6018
Seuraava 07:52
Pohjola
Lähtöaika oli
07:12
6016
Seuraava 07:52
Piispanlähde
Lähtöaika oli
07:13
6014
Seuraava 07:53
Saukonkatu
Lähtöaika oli
07:14
6012
Seuraava 07:54
Vaarniemi
Lähtöaika oli
07:15
6126
Seuraava 07:55
Marsukatu
Lähtöaika oli
07:16
6010
Seuraava 07:56
Kuovinkatu
Lähtöaika oli
07:16
6008
Seuraava 07:56
Rauvolantie
Lähtöaika oli
07:17
6006
Seuraava 07:57
Kairiskulma
Lähtöaika oli
07:17
6004
Seuraava 07:57
Hartwall
Lähtöaika oli
07:18
6002
Seuraava 07:58
Piispanristi
Lähtöaika oli
07:20
6128
Seuraava 08:00
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
07:22
792
Seuraava 08:02
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
07:24
793
Seuraava 08:04
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
07:26
795
Seuraava 08:06
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
07:27
467
Seuraava 08:07
Vasaramäki
Lähtöaika oli
07:28
468
Seuraava 08:08
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
07:29
469
Seuraava 08:09
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
07:30
470
Seuraava 08:10
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
07:31
162
Seuraava 08:11
Vartiovuori
Lähtöaika oli
07:32
163
Seuraava 08:12
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
07:33
164
Seuraava 08:13
Brahenkatu
Lähtöaika oli
07:33
68
Seuraava 08:13
Kauppatori A1
A1
Lähtöaika oli
07:37
1901
Seuraava 08:17
Puutori
Lähtöaika oli
07:38
472
Seuraava 08:18
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
07:39
19
Seuraava 08:19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
07:40
20
Seuraava 08:20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
07:41
21
Seuraava 08:21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
07:42
22
Seuraava 08:22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
07:43
473
Seuraava 08:23
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
07:45
475
Seuraava 08:25
Markulantie
Lähtöaika oli
07:46
798
Seuraava 08:26
Metsäkylä
Lähtöaika oli
07:47
1527
Seuraava 08:27
Mälikkälä
Lähtöaika oli
07:48
800
Seuraava 08:28
Hepokankare
Lähtöaika oli
07:49
779
Seuraava 08:29
Huhko
Lähtöaika oli
07:50
2001
Seuraava 08:30
Kuloinen
Lähtöaika oli
07:51
2003
Seuraava 08:31
Raision kirkko
Lähtöaika oli
07:53
2005
Seuraava 08:33
Raision keskusta
Lähtöaika oli
07:54
2009
Seuraava 08:34
Varppee
Lähtöaika oli
07:54
2011
Seuraava 08:34
Lumparla
Lähtöaika oli
07:55
2013
Seuraava 08:35
Frälssi
Lähtöaika oli
07:55
2015
Seuraava 08:35
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
07:56
2017
Seuraava 08:36
Pirilä
Lähtöaika oli
07:57
2019
Seuraava 08:37
Vatsela
Lähtöaika oli
07:57
2021
Seuraava 08:37
Tikanmaa
Lähtöaika oli
07:58
2023
Seuraava 08:38
Paikkari
Lähtöaika oli
07:59
2025
Seuraava 08:39
Vuorenpää
Lähtöaika oli
08:00
2027
Seuraava 08:40
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
08:01
2029
Seuraava 08:41
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
08:03
3001
Seuraava 08:43
Nuhjala
Lähtöaika oli
08:04
3003
Seuraava 08:44
Karvetti
Lähtöaika oli
08:05
3005
Seuraava 08:45
Ruona
Lähtöaika oli
08:05
3007
Seuraava 08:45
Rantaruona
Lähtöaika oli
08:06
3009
Seuraava 08:46
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
08:06
3011
Seuraava 08:46
Naantali
Lähtöaika oli
08:08
3018
Seuraava 08:48