This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 56
56
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haarlahdentie
➔
Räntämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
11:08
419
Seuraava 12:03
Niittymäentie
Lähtöaika oli
11:08
420
Seuraava 12:03
Pikkuhaankuja
Lähtöaika oli
11:09
421
Seuraava 12:04
Karhunahde
Lähtöaika oli
11:09
422
Seuraava 12:04
Ruotsalantie
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
10:15
423
Seuraava 11:10
Marjamäentie
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
10:16
424
Seuraava 11:11
Valkamantie
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
10:16
665
Seuraava 11:11
Johanneksentie
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
10:17
167
Seuraava 11:12
Toijainen
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
10:18
165
Seuraava 11:13
Koulumestarinkatu
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
10:19
427
Seuraava 11:14
Anniitunkatu
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
10:20
1732
Seuraava 11:15
Riistakatu
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
10:21
1733
Seuraava 11:16
Moikoinen
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
10:22
359
Seuraava 11:17
Ylikyläntie
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
10:22
360
Seuraava 11:17
Pujottelumäki
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
10:23
361
Seuraava 11:18
Hirvensalonsilta
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
10:23
1814
Seuraava 11:18
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
10:25
97
Seuraava 11:20
Majakkaranta
Lähtöaika oli
10:25
98
Seuraava 11:20
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
10:26
99
Seuraava 11:21
Telakkaranta
Lähtöaika oli
10:26
790
Seuraava 11:21
Unioninkatu
Lähtöaika oli
10:28
797
Seuraava 11:23
Föri
Lähtöaika oli
10:29
334
Seuraava 11:24
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
10:29
1815
Seuraava 11:24
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
10:30
336
Seuraava 11:25
Linnankatu
Lähtöaika oli
10:31
106
Seuraava 11:26
Koulukatu
Lähtöaika oli
10:32
107
Seuraava 11:27
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
10:33
108
Seuraava 11:28
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
10:33
109
Seuraava 11:28
Kauppatori B8
B8
Lähtöaika oli
10:40
1918
Seuraava 11:35
Brahenkatu
Lähtöaika oli
10:41
16
Seuraava 11:36
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
10:43
1684
Seuraava 11:38
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
10:44
114
Seuraava 11:39
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
10:45
115
Seuraava 11:40
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
10:47
116
Seuraava 11:42
Keskikatu
Lähtöaika oli
10:48
1812
Seuraava 11:43
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
10:48
1326
Seuraava 11:43
Töykkälänkatu
Lähtöaika oli
10:50
1637
Seuraava 11:45
Vesilaitos
Lähtöaika oli
10:50
1403
Seuraava 11:45
Halistensilta
Lähtöaika oli
10:51
1404
Seuraava 11:46
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
10:52
1635
Seuraava 11:47
Kuuriankuja
Lähtöaika oli
10:53
1626
Seuraava 11:48
Kardinaalinkatu
Lähtöaika oli
10:53
1627
Seuraava 11:48
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
10:55
1631
Seuraava 11:50
Paavinkatu
Lähtöaika oli
10:56
1633
Seuraava 11:51
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
10:56
1632
Seuraava 11:51
Legaatinkuja
Lähtöaika oli
10:56
1630
Seuraava 11:51
Niuskalankatu
Lähtöaika oli
10:57
803
Seuraava 11:52
Siutlankatu
Lähtöaika oli
10:57
1619
Seuraava 11:52
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
10:58
1622
Seuraava 11:53
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
10:59
1406
Seuraava 11:54
Räntämäki
Lähtöaika oli
10:59
1441
Seuraava 11:54