This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 56
56
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Räntämäki
➔
Toijainen-Haarla
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Räntämäki
Lähtöaika oli
12:58
1441
Seuraava 13:53
Tallgreninkatu
Lähtöaika oli
12:58
1623
Seuraava 13:53
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
12:59
1616
Seuraava 13:54
Siutlankatu
Lähtöaika oli
13:00
1618
Seuraava 13:55
Niuskalankatu
Lähtöaika oli
13:00
801
Seuraava 13:55
Kardinaalinkatu
Lähtöaika oli
13:01
1627
Seuraava 13:56
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
13:02
1631
Seuraava 13:57
Paavinkatu
Lähtöaika oli
13:05
1633
Seuraava 14:00
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
13:05
1632
Seuraava 14:00
Legaatinkuja
Lähtöaika oli
13:06
1630
Seuraava 14:01
Kardinaalinkatu
Lähtöaika oli
13:06
1628
Seuraava 14:01
Paavinkatu
Lähtöaika oli
13:08
1410
Seuraava 14:03
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
13:08
1634
Seuraava 14:03
Halistensilta
Lähtöaika oli
13:09
1411
Seuraava 14:04
Vesilaitos
Lähtöaika oli
13:10
213
Seuraava 14:05
Töykkälänkatu
Lähtöaika oli
13:11
1636
Seuraava 14:06
Halistentie
Lähtöaika oli
13:11
1332
Seuraava 14:06
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
13:12
1333
Seuraava 14:07
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
13:13
64
Seuraava 14:08
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
13:15
65
Seuraava 14:10
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
13:16
66
Seuraava 14:11
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
13:17
164
Seuraava 14:12
Brahenkatu
Lähtöaika oli
13:19
68
Seuraava 14:14
Kauppatori A6
A6
Lähtöaika oli
13:25
1906
Seuraava 14:20
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
13:25
148
Seuraava 14:20
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
13:26
71
Seuraava 14:21
Koulukatu
Lähtöaika oli
13:26
72
Seuraava 14:21
Poliisitalo
Lähtöaika oli
13:26
155
Seuraava 14:21
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
13:27
292
Seuraava 14:22
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
13:27
1816
Seuraava 14:22
Föri
Lähtöaika oli
13:28
294
Seuraava 14:23
Unioninkatu
Lähtöaika oli
13:29
783
Seuraava 14:24
Telakkaranta
Lähtöaika oli
13:30
789
Seuraava 14:25
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
13:30
80
Seuraava 14:25
Majakkaranta
Lähtöaika oli
13:31
81
Seuraava 14:26
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
13:31
82
Seuraava 14:26
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
13:33
83
Seuraava 14:28
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
13:34
298
Seuraava 14:29
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
13:34
299
Seuraava 14:29
Moikoinen
Lähtöaika oli
13:35
343
Seuraava 14:30
Anniitunkatu
Lähtöaika oli
13:36
1731
Seuraava 14:31
Kyyrläntie
Lähtöaika oli
13:37
111
Seuraava 14:32
Toijainen
Lähtöaika oli
13:38
113
Seuraava 14:33
Johanneksentie
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
12:44
166
Seuraava 13:39
Valkamantie
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
12:45
663
Seuraava 13:40
Marjamäentie
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
12:45
305
Seuraava 13:40
Ruotsalantie
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
12:46
306
Seuraava 13:41
Karhunahde
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
12:47
307
Seuraava 13:42
Pikkuhaankuja
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
12:47
308
Seuraava 13:42
Majamäenkatu
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
12:48
1735
Seuraava 13:43
Niittymäentie
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
12:48
309
Seuraava 13:43
Haarlahdentie
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
12:49
310
Seuraava 13:44