This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Oriniemi
Lähtöaika oli
07:23
413
Seuraava 08:43
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
07:23
414
Seuraava 08:43
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
07:24
415
Seuraava 08:44
Nepontie
Lähtöaika oli
07:25
416
Seuraava 08:45
Margareetantie
Lähtöaika oli
07:25
418
Seuraava 08:45
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
07:26
419
Seuraava 08:46
Niittymäentie
Lähtöaika oli
07:27
420
Seuraava 08:47
Haarlantie
Lähtöaika oli
07:28
1737
Seuraava 08:48
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
07:29
69
Seuraava 08:49
Haarla
Lähtöaika oli
07:29
392
Seuraava 08:49
Vihuri
Lähtöaika oli
07:30
1740
Seuraava 08:50
Maunulantie
Lähtöaika oli
07:30
393
Seuraava 08:50
Friskalantie
Lähtöaika oli
07:31
394
Seuraava 08:51
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
07:33
1357
Seuraava 08:53
Kukolantie
Lähtöaika oli
07:33
358
Seuraava 08:53
Moikoinen
Lähtöaika oli
07:34
359
Seuraava 08:54
Moikoinen
Lähtöaika oli
07:35
90
Seuraava 08:55
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
07:35
335
Seuraava 08:55
Pampinkatu
Lähtöaika oli
07:36
1724
Seuraava 08:56
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
07:36
333
Seuraava 08:56
Saapaskallio
Lähtöaika oli
07:36
91
Seuraava 08:56
Heisitie
Lähtöaika oli
07:37
92
Seuraava 08:57
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
07:38
1814
Seuraava 08:58
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
07:39
97
Seuraava 08:59
Majakkaranta
Lähtöaika oli
07:40
98
Seuraava 09:00
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
07:40
99
Seuraava 09:00
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
07:41
100
Seuraava 09:01
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
07:41
101
Seuraava 09:01
Tonttumäki
Lähtöaika oli
07:42
102
Seuraava 09:02
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
07:42
103
Seuraava 09:02
Martinkirkko
Lähtöaika oli
07:43
104
Seuraava 09:03
Martinsilta
Lähtöaika oli
07:44
105
Seuraava 09:04
Linnankatu
Lähtöaika oli
07:45
106
Seuraava 09:05
Koulukatu
Lähtöaika oli
07:45
107
Seuraava 09:05
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
07:47
108
Seuraava 09:07
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
07:49
109
Seuraava 09:09
Kauppatori C4
C4
Lähtöaika oli
07:53
1924
Seuraava 09:13
Brahenkatu
Lähtöaika oli
07:54
16
Seuraava 09:14
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
07:55
1684
Seuraava 09:15
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
07:57
114
Seuraava 09:17
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
07:58
115
Seuraava 09:18
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
08:01
116
Seuraava 09:21
Keskikatu
Lähtöaika oli
08:01
1812
Seuraava 09:21
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
08:03
1649
Seuraava 09:23
Suntiontie
Lähtöaika oli
08:04
1648
Seuraava 09:24
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
08:05
1644
Seuraava 09:25
Korvalankatu
Lähtöaika oli
08:06
449
Seuraava 09:26
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
08:07
450
Seuraava 09:27
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
08:08
1645
Seuraava 09:28
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
08:08
451
Seuraava 09:28
Kongressikeskus
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
07:11
1643
Seuraava 08:11