This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Oriniemi
Lähtöaika oli
15:09
413
Seuraava 16:06
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
15:09
414
Seuraava 16:06
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
15:10
415
Seuraava 16:07
Nepontie
Lähtöaika oli
15:10
416
Seuraava 16:07
Margareetantie
Lähtöaika oli
15:11
418
Seuraava 16:08
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
15:12
419
Seuraava 16:09
Niittymäentie
Lähtöaika oli
15:13
420
Seuraava 16:10
Haarlantie
Lähtöaika oli
15:14
1737
Seuraava 16:11
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
15:14
69
Seuraava 16:11
Haarla
Lähtöaika oli
15:15
392
Seuraava 16:12
Vihuri
Lähtöaika oli
15:15
1740
Seuraava 16:12
Maunulantie
Lähtöaika oli
15:16
393
Seuraava 16:13
Friskalantie
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
14:18
394
Seuraava 15:16
Halvarinkatu
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
14:20
1357
Seuraava 15:18
Kukolantie
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
14:20
358
Seuraava 15:19
Moikoinen
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
14:21
359
Seuraava 15:19
Moikoinen
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
14:22
90
Seuraava 15:20
Honkaistenpolku
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
14:22
335
Seuraava 15:20
Pampinkatu
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
14:23
1724
Seuraava 15:21
Moikoistenkatu
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
14:23
333
Seuraava 15:21
Saapaskallio
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
14:24
91
Seuraava 15:21
Heisitie
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
14:24
92
Seuraava 15:22
Hirvensalonsilta
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
14:25
1814
Seuraava 15:23
Pihlajaniemi
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
14:27
97
Seuraava 15:24
Majakkaranta
Lähtöaika oli
14:28
98
Seuraava 15:25
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
14:28
99
Seuraava 15:25
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
14:29
100
Seuraava 15:26
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
14:30
101
Seuraava 15:26
Tonttumäki
Lähtöaika oli
14:31
102
Seuraava 15:27
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
14:31
103
Seuraava 15:27
Martinkirkko
Lähtöaika oli
14:32
104
Seuraava 15:28
Martinsilta
Lähtöaika oli
14:33
105
Seuraava 15:29
Linnankatu
Lähtöaika oli
14:35
106
Seuraava 15:30
Koulukatu
Lähtöaika oli
14:36
107
Seuraava 15:30
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
14:38
108
Seuraava 15:32
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
14:39
109
Seuraava 15:33
Kauppatori C4
C4
Lähtöaika oli
14:44
1924
Seuraava 15:37
Brahenkatu
Lähtöaika oli
14:45
16
Seuraava 15:38
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
14:47
1684
Seuraava 15:39
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
14:48
114
Seuraava 15:41
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
14:50
115
Seuraava 15:42
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
14:53
116
Seuraava 15:44
Keskikatu
Lähtöaika oli
14:53
1812
Seuraava 15:45
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
14:55
1649
Seuraava 15:46
Suntiontie
Lähtöaika oli
14:56
1648
Seuraava 15:47
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
14:57
1644
Seuraava 15:48
Korvalankatu
Lähtöaika oli
14:58
449
Seuraava 15:49
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
14:59
450
Seuraava 15:50
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
15:00
1645
Seuraava 15:51
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
15:01
451
Seuraava 15:52
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
15:04
1643
Seuraava 15:54