This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haarlahdentie
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
04:13
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
04:13
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
04:14
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
04:15
69
Haarla
Lähtöaika oli
04:15
392
Vihuri
Lähtöaika oli
04:16
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
04:17
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
04:17
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
04:19
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
04:20
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
04:20
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
04:21
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
04:21
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
04:22
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
04:23
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
04:24
91
Heisitie
Lähtöaika oli
04:25
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
04:26
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
04:28
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
04:29
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
04:29
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
04:30
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
04:31
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
04:32
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
04:32
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
04:33
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
04:34
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
04:35
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
04:35
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
04:36
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
04:37
109
Kauppatori C4
C4
Lähtöaika oli
04:40
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
04:41
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
04:42
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
04:43
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
04:44
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
04:45
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
04:46
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
04:47
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
04:48
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
04:48
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
04:49
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
04:50
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
04:50
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
04:51
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
04:53
1643