This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 50
50
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Haarlan kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
04:48
1643
Seuraava 06:48
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
04:49
445
Seuraava 06:49
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
04:50
1646
Seuraava 06:50
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
04:51
446
Seuraava 06:51
Korvalankatu
Lähtöaika oli
04:51
447
Seuraava 06:52
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
04:52
448
Seuraava 06:52
Suntiontie
Lähtöaika oli
04:53
1647
Seuraava 06:53
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
04:54
1333
Seuraava 06:55
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
04:55
64
Seuraava 06:56
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
04:58
65
Seuraava 06:58
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
04:59
66
Seuraava 06:59
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
05:00
164
Seuraava 07:01
Brahenkatu
Lähtöaika oli
05:01
68
Seuraava 07:02
Kauppatori D4
D4
Lähtöaika oli
05:05
1934
Seuraava 07:06
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
05:05
148
Seuraava 07:06
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
05:06
71
Seuraava 07:07
Koulukatu
Lähtöaika oli
05:06
72
Seuraava 07:07
Poliisitalo
Lähtöaika oli
05:07
155
Seuraava 07:08
Martinsilta
Lähtöaika oli
05:07
73
Seuraava 07:08
Martinkirkko
Lähtöaika oli
05:08
74
Seuraava 07:09
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
05:09
75
Seuraava 07:10
Tonttumäki
Lähtöaika oli
05:10
76
Seuraava 07:11
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
05:11
77
Seuraava 07:12
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
05:11
78
Seuraava 07:12
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
05:12
80
Seuraava 07:13
Majakkaranta
Lähtöaika oli
05:13
81
Seuraava 07:14
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
05:13
82
Seuraava 07:14
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
05:15
86
Seuraava 07:16
Heisitie
Lähtöaika oli
05:16
87
Seuraava 07:17
Saapaskallio
Lähtöaika oli
05:17
88
Seuraava 07:18
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
05:18
293
Seuraava 07:19
Pampinkatu
Lähtöaika oli
05:19
1725
Seuraava 07:20
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
05:20
295
Seuraava 07:21
Moikoinen
Lähtöaika oli
05:21
430
Seuraava 07:22
Moikoinen
Lähtöaika oli
05:21
343
Seuraava 07:22
Kukolantie
Lähtöaika oli
05:21
344
Seuraava 07:22
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
05:22
345
Seuraava 07:23
Friskalantie
Lähtöaika oli
05:24
362
Seuraava 07:25
Maunulantie
Lähtöaika oli
05:24
363
Seuraava 07:25
Vihuri
Lähtöaika oli
05:25
1739
Seuraava 07:26
Haarla
Lähtöaika oli
05:25
364
Seuraava 07:26
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
05:26
70
Seuraava 07:27
Haarlantie
Lähtöaika oli
05:26
1738
Seuraava 07:28
Majamäenkatu
Lähtöaika oli
05:27
1736
Seuraava 07:29
Niittymäentie
Lähtöaika oli
05:27
309
Seuraava 07:29
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
05:28
310
Seuraava 07:29
Margareetantie
Lähtöaika oli
05:29
311
Seuraava 07:31
Nepontie
Lähtöaika oli
05:29
313
Seuraava 07:31
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
05:30
314
Seuraava 07:32
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
05:31
315
Seuraava 07:33
Oriniemi
Lähtöaika oli
05:32
316
Seuraava 07:34