This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 50
50
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Haarlan kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
12:35
1643
Seuraava 13:35
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
12:36
445
Seuraava 13:36
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
12:37
1646
Seuraava 13:37
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
12:38
446
Seuraava 13:38
Korvalankatu
Lähtöaika oli
12:39
447
Seuraava 13:39
Ylioppilaskylä
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
11:40
448
Seuraava 12:40
Suntiontie
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
11:41
1647
Seuraava 12:41
Nummenpuistokatu
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
11:43
1333
Seuraava 12:43
TYKS T-sairaala
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
11:44
64
Seuraava 12:44
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
11:47
65
Seuraava 12:47
Akatemiantalo
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
11:49
66
Seuraava 12:49
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
11:50
164
Seuraava 12:50
Brahenkatu
Lähtöaika oli
11:51
68
Seuraava 12:51
Kauppatori D4
D4
Lähtöaika oli
11:56
1934
Seuraava 12:56
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
11:56
148
Seuraava 12:56
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
11:57
71
Seuraava 12:57
Koulukatu
Lähtöaika oli
11:57
72
Seuraava 12:57
Poliisitalo
Lähtöaika oli
11:58
155
Seuraava 12:58
Martinsilta
Lähtöaika oli
11:59
73
Seuraava 12:59
Martinkirkko
Lähtöaika oli
12:00
74
Seuraava 13:00
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
12:01
75
Seuraava 13:01
Tonttumäki
Lähtöaika oli
12:01
76
Seuraava 13:01
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
12:02
77
Seuraava 13:02
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
12:03
78
Seuraava 13:03
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
12:04
80
Seuraava 13:04
Majakkaranta
Lähtöaika oli
12:05
81
Seuraava 13:05
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
12:05
82
Seuraava 13:05
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
12:08
86
Seuraava 13:08
Heisitie
Lähtöaika oli
12:09
87
Seuraava 13:09
Saapaskallio
Lähtöaika oli
12:10
88
Seuraava 13:10
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
12:11
293
Seuraava 13:11
Pampinkatu
Lähtöaika oli
12:11
1725
Seuraava 13:11
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
12:12
295
Seuraava 13:12
Moikoinen
Lähtöaika oli
12:14
430
Seuraava 13:14
Moikoinen
Lähtöaika oli
12:14
343
Seuraava 13:14
Kukolantie
Lähtöaika oli
12:14
344
Seuraava 13:14
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
12:15
345
Seuraava 13:15
Friskalantie
Lähtöaika oli
12:17
362
Seuraava 13:17
Maunulantie
Lähtöaika oli
12:18
363
Seuraava 13:18
Vihuri
Lähtöaika oli
12:19
1739
Seuraava 13:19
Haarla
Lähtöaika oli
12:19
364
Seuraava 13:19
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
12:20
70
Seuraava 13:20
Haarlantie
Lähtöaika oli
12:21
1738
Seuraava 13:21
Majamäenkatu
Lähtöaika oli
12:22
1736
Seuraava 13:22
Niittymäentie
Lähtöaika oli
12:22
309
Seuraava 13:22
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
12:23
310
Seuraava 13:23
Margareetantie
Lähtöaika oli
12:24
311
Seuraava 13:24
Nepontie
Lähtöaika oli
12:25
313
Seuraava 13:25
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
12:26
314
Seuraava 13:26
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
12:26
315
Seuraava 13:26
Oriniemi
Lähtöaika oli
12:28
316
Seuraava 13:28