This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 413
413
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Puutori PT4
➔
Lieto as-Aura
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Puutori PT4
PT4
Lähtöaika oli
04:25
1954
Seuraava 06:00
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:25
211
Seuraava 06:00
Aninkaistensilta
Lähtöaika oli
04:25
117
Seuraava 06:00
Autistenaukio
Lähtöaika oli
04:26
174
Seuraava 06:01
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
04:26
175
Seuraava 06:01
Kastuntie
Lähtöaika oli
04:26
612
Seuraava 06:01
Parrantie
Lähtöaika oli
04:27
613
Seuraava 06:02
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
04:28
979
Seuraava 06:03
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
04:28
980
Seuraava 06:03
Pohjoiskaari
Lähtöaika oli
04:29
1579
Seuraava 06:04
Prykinkuja
Lähtöaika oli
04:30
1580
Seuraava 06:05
Lieto as
Lähtöaika oli
04:45
5112
Seuraava 06:20
Poikoja
Lähtöaika oli
04:45
5110
Seuraava 06:20
Mannintie
Lähtöaika oli
04:46
5108
Seuraava 06:21
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
04:46
5111
Seuraava 06:21
Tammentaka
Lähtöaika oli
04:47
5113
Seuraava 06:22
Hietalantie
Lähtöaika oli
04:47
5115
Seuraava 06:22
Lampola
Lähtöaika oli
04:48
5117
Seuraava 06:23
Sikilä
Lähtöaika oli
04:48
5119
Seuraava 06:23
Leinakkala
Lähtöaika oli
04:49
8001
Seuraava 06:24
Yliskulma th
Lähtöaika oli
04:52
8003
Seuraava 06:27
Käyrä
Lähtöaika oli
04:54
8005
Seuraava 06:29
Pappilantie
Lähtöaika oli
04:55
8007
Seuraava 06:30
Aura kk
Lähtöaika oli
04:56
8009
Seuraava 06:31
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
04:58
8011
Seuraava 06:33
Lahto
Lähtöaika oli
05:00
8013
Seuraava 06:35
Holpinkatu
Lähtöaika oli
05:01
8015
Seuraava 06:36
Auran apteekki
Lähtöaika oli
05:02
8017
Seuraava 06:37
Aura-Salon risteys
Lähtöaika oli
05:02
8019
Seuraava 06:37
Aura (Yhdystie)
Lähtöaika oli
05:02
8021
Seuraava 06:37
Halavantie
Lähtöaika oli
05:04
8025
Seuraava 06:39
Säästökallio
Lähtöaika oli
05:04
8027
Seuraava 06:39
Vain poistuminen
Säästökallio
Lähtöaika oli
05:05
8028
Seuraava 06:40