This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 32
32
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Valmetinkatu
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
13:45
672
Seuraava 14:05
Ahjokatu
Lähtöaika oli
13:45
611
Seuraava 14:05
Kemppilänkatu
Lähtöaika oli
13:46
732
Seuraava 14:06
Ahjokatu
Lähtöaika oli
13:46
733
Seuraava 14:06
Pansio
Lähtöaika oli
13:47
667
Seuraava 14:07
Ahjokatu
Lähtöaika oli
13:47
668
Seuraava 14:07
Mesaanipuisto
Lähtöaika oli
13:48
734
Seuraava 14:08
Pernon koulu
Lähtöaika oli
13:49
735
Seuraava 14:09
Pernontie
Lähtöaika oli
13:49
736
Seuraava 14:09
Perhosenkatu
Lähtöaika oli
13:50
737
Seuraava 14:10
Leppäkertunkatu
Lähtöaika oli
13:51
738
Seuraava 14:11
Paavolanaukio
Lähtöaika oli
13:51
739
Seuraava 14:11
Länsikaari
Lähtöaika oli
13:53
740
Seuraava 14:13
Messukatu
Lähtöaika oli
13:53
520
Seuraava 14:13
Messukeskus
Lähtöaika oli
13:54
1525
Seuraava 14:14
Artukainen
Lähtöaika oli
13:54
970
Seuraava 14:14
Artukaisten kiitotie
Lähtöaika oli
13:54
1523
Seuraava 14:14
Aunelantie
Lähtöaika oli
13:55
764
Seuraava 14:15
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
13:56
766
Seuraava 14:16
Raisionjoki
Lähtöaika oli
13:57
681
Seuraava 14:17
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
13:58
682
Seuraava 14:18
Patterinhaka
Lähtöaika oli
14:01
578
Seuraava 14:21
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
14:02
767
Seuraava 14:22
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
14:02
1537
Seuraava 14:22
Otavanaukio
Lähtöaika oli
14:03
768
Seuraava 14:23
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
14:04
770
Seuraava 14:24
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
14:07
583
Seuraava 14:27
Rautatieasema
Lähtöaika oli
14:09
144
Seuraava 14:29
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
14:09
145
Seuraava 14:29
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
14:10
146
Seuraava 14:30
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
14:11
109
Seuraava 14:31
Kauppatori B4
B4
Lähtöaika oli
14:13
1914
Seuraava 14:33
Brahenkatu
Lähtöaika oli
14:14
16
Seuraava 14:34
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
14:15
1684
Seuraava 14:35
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
14:17
114
Seuraava 14:37
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
14:17
866
Seuraava 14:37
Kerttuli
Lähtöaika oli
14:19
867
Seuraava 14:39
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
14:20
869
Seuraava 14:40
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
14:21
870
Seuraava 14:41
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
14:22
1669
Seuraava 14:42
Paljetie
Lähtöaika oli
14:23
871
Seuraava 14:43
Rautakatu
Lähtöaika oli
14:23
872
Seuraava 14:43
Sammonkatu
Lähtöaika oli
14:24
873
Seuraava 14:44
Peronkatu
Lähtöaika oli
14:26
874
Seuraava 14:46
Ylännekatu
Lähtöaika oli
14:27
876
Seuraava 14:47
Jaaninoja
Lähtöaika oli
14:29
1338
Seuraava 14:49
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
14:30
879
Seuraava 14:50
Kotkankatu
Lähtöaika oli
14:32
880
Seuraava 14:52
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
14:33
881
Seuraava 14:53
Itäkeskus
Lähtöaika oli
14:35
645
Seuraava 14:55
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
14:36
883
Seuraava 14:56
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
14:37
884
Seuraava 14:57
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
14:38
885
Seuraava 14:58
Talpiankuja
Lähtöaika oli
14:39
886
Seuraava 14:59
Orminkuja
Lähtöaika oli
14:40
887
Seuraava 15:00
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
14:41
888
Seuraava 15:01
Varissuo
Lähtöaika oli
14:42
1664
Seuraava 15:02
Vain poistuminen
Varissuo
Lähtöaika oli
14:43
828
Seuraava 15:03