This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 31
31
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Varissuo
➔
Perno
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Varissuo
Lähtöaika oli
22:00
828
Seuraava 22:30
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
22:00
829
Seuraava 22:30
Orminkuja
Lähtöaika oli
22:01
830
Seuraava 22:31
Talpiankuja
Lähtöaika oli
22:01
831
Seuraava 22:31
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
22:02
832
Seuraava 22:32
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
22:02
833
Seuraava 22:32
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
22:03
834
Seuraava 22:33
Itäkeskus
Lähtöaika oli
22:03
644
Seuraava 22:33
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
22:04
835
Seuraava 22:34
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
22:04
836
Seuraava 22:34
Kotkankatu
Lähtöaika oli
22:05
837
Seuraava 22:35
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
22:06
838
Seuraava 22:36
Jaaninoja
Lähtöaika oli
22:06
840
Seuraava 22:36
Ylännekatu
Lähtöaika oli
22:07
841
Seuraava 22:37
Peronkatu
Lähtöaika oli
22:08
842
Seuraava 22:38
Sammonkatu
Lähtöaika oli
22:08
843
Seuraava 22:38
Rautakatu
Lähtöaika oli
22:09
844
Seuraava 22:39
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
22:09
845
Seuraava 22:39
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
22:10
846
Seuraava 22:40
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
22:10
847
Seuraava 22:40
Kaivokatu
Lähtöaika oli
22:11
849
Seuraava 22:41
Kerttuli
Lähtöaika oli
22:11
851
Seuraava 22:41
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
22:12
852
Seuraava 22:42
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
22:13
66
Seuraava 22:43
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
22:14
164
Seuraava 22:44
Brahenkatu
Lähtöaika oli
22:15
68
Seuraava 22:45
Kauppatori A4
A4
Lähtöaika oli
22:25
1904
Seuraava 22:55
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
22:25
148
Seuraava 22:55
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
22:26
149
Seuraava 22:56
Humalistonkatu
Lähtöaika oli
22:26
205
Seuraava 22:56
Koulukatu
Lähtöaika oli
22:27
206
Seuraava 22:57
Mannerheimin puisto
Lähtöaika oli
22:27
142
Seuraava 22:57
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
22:28
524
Seuraava 22:58
Puhdistamo
Lähtöaika oli
22:30
527
Seuraava 23:00
Vaasanpuisto
Lähtöaika oli
22:30
528
Seuraava 23:00
Patterinhaka
Lähtöaika oli
22:31
1811
Seuraava 23:01
Kanslerintie
Lähtöaika oli
22:31
530
Seuraava 23:01
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
22:32
722
Seuraava 23:02
Raisionjoki
Lähtöaika oli
22:32
723
Seuraava 23:02
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
22:33
724
Seuraava 23:03
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
22:33
725
Seuraava 23:03
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
22:34
642
Seuraava 23:04
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
22:35
726
Seuraava 23:05
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
22:35
727
Seuraava 23:05
Pansion koulu
Lähtöaika oli
22:35
771
Seuraava 23:05
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
22:36
1507
Seuraava 23:06
Pernon koulu
Lähtöaika oli
22:36
772
Seuraava 23:06
Pernon kartano
Lähtöaika oli
22:37
773
Seuraava 23:07
Hailuodonkatu
Lähtöaika oli
22:38
1509
Seuraava 23:08
Ankkurikylä
Lähtöaika oli
22:38
774
Seuraava 23:08
Pernon telakka
Lähtöaika oli
22:39
775
Seuraava 23:09