This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22
22
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Jäkärlä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppatori E3
E3
Lähtöaika oli
14:30
1943
Seuraava 16:30
Puutori
Lähtöaika oli
14:32
472
Seuraava 16:32
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
14:33
19
Seuraava 16:33
Autistenaukio
Lähtöaika oli
14:35
174
Seuraava 16:35
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
14:35
175
Seuraava 16:35
Virusmäentie
Lähtöaika oli
14:36
176
Seuraava 16:36
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
14:36
177
Seuraava 16:36
Raunistulantie
Lähtöaika oli
14:37
178
Seuraava 16:37
Markulantie
Lähtöaika oli
14:38
179
Seuraava 16:37
Möörönkuja
Lähtöaika oli
14:38
180
Seuraava 16:38
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
14:40
181
Seuraava 16:39
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
14:40
182
Seuraava 16:40
Paltankatu
Lähtöaika oli
14:41
183
Seuraava 16:40
Leaf
Lähtöaika oli
14:41
184
Seuraava 16:41
Marttilantie
Lähtöaika oli
14:42
185
Seuraava 16:41
Hiidenkatu
Lähtöaika oli
14:42
186
Seuraava 16:42
Telekatu
Lähtöaika oli
14:43
187
Seuraava 16:42
Ruopanhaara
Lähtöaika oli
14:44
1229
Seuraava 16:43
Urushaara
Lähtöaika oli
14:44
1230
Seuraava 16:44
Vajossuonkatu
Lähtöaika oli
14:45
1231
Seuraava 16:44
Urusvuori
Lähtöaika oli
14:45
1232
Seuraava 16:45
Kärmekallionkatu
Lähtöaika oli
14:47
523
Seuraava 16:46
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
14:48
1582
Seuraava 16:47
Lentoasemantie
Lähtöaika oli
14:48
1059
Seuraava 16:47
Vaistentie
Lähtöaika oli
14:49
1060
Seuraava 16:48
Suihkarintie
Lähtöaika oli
14:50
1061
Seuraava 16:49
Karhulantie
Lähtöaika oli
14:52
1062
Seuraava 16:51
Moision koulu
Lähtöaika oli
14:53
1063
Seuraava 16:51
Paimionkatu
Lähtöaika oli
14:54
1064
Seuraava 16:53
Moisio
Lähtöaika oli
14:55
1066
Seuraava 16:53
Paattistentie
Lähtöaika oli
14:55
755
Seuraava 16:54
Sädekuja
Lähtöaika oli
14:55
651
Seuraava 16:54
Maarianportti
Lähtöaika oli
14:56
287
Seuraava 16:55
Ypsilon
Lähtöaika oli
14:57
341
Seuraava 16:56
Pyhän Marian tie
Lähtöaika oli
14:58
426
Seuraava 16:57
Pyhtymäentie
Lähtöaika oli
14:59
496
Seuraava 16:58
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
15:00
1103
Seuraava 16:59
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
15:01
1104
Seuraava 17:00
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
15:02
1365
Seuraava 17:00
Jäkärlän ostoskeskus
Lähtöaika oli
15:03
1366
Seuraava 17:01
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
15:04
1096
Seuraava 17:02
Kylmänalhonkatu
Lähtöaika oli
15:05
1373
Seuraava 17:03
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
15:06
1359
Seuraava 17:04
Haihuntie
Lähtöaika oli
15:06
1772
Seuraava 17:04
Jäkärlä
Lähtöaika oli
15:07
1360
Seuraava 17:05