This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 21
21
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Tortinmäki
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Tortinmäki
Lähtöaika oli
16:25
1149
Seuraava 18:10
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
16:25
1150
Seuraava 18:10
Jaakolantie
Lähtöaika oli
16:26
1151
Seuraava 18:11
Välimaantie
Lähtöaika oli
16:26
1152
Seuraava 18:11
Suoniemi
Lähtöaika oli
16:27
1402
Seuraava 18:12
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
16:28
1153
Seuraava 18:13
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
16:28
1154
Seuraava 18:13
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
16:29
1400
Seuraava 18:14
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
16:29
1155
Seuraava 18:14
Purolantie
Lähtöaika oli
16:30
1156
Seuraava 18:15
Jokelantie
Lähtöaika oli
16:30
1157
Seuraava 18:15
Ikkalantie
Lähtöaika oli
16:31
1158
Seuraava 18:16
Haavikko
Lähtöaika oli
16:31
1159
Seuraava 18:16
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
16:32
1398
Seuraava 18:17
Valuntie
Lähtöaika oli
16:32
1160
Seuraava 18:17
Säkyläntie
Lähtöaika oli
16:32
1377
Seuraava 18:17
Tuomisentie
Lähtöaika oli
16:33
1161
Seuraava 18:18
Kaivastentie
Lähtöaika oli
16:33
1162
Seuraava 18:18
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
16:34
1163
Seuraava 18:19
Joenperäntie
Lähtöaika oli
16:34
1164
Seuraava 18:19
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
16:34
1165
Seuraava 18:19
Viikkalantie
Lähtöaika oli
16:35
1166
Seuraava 18:20
Levauksentie
Lähtöaika oli
16:35
1167
Seuraava 18:20
Alakartanontie
Lähtöaika oli
16:36
1168
Seuraava 18:21
Aluetalo
Lähtöaika oli
16:37
1169
Seuraava 18:22
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
16:37
1170
Seuraava 18:22
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
16:37
1171
Seuraava 18:22
Männistöntie
Lähtöaika oli
16:38
1172
Seuraava 18:23
Männistöntie
Lähtöaika oli
16:38
1173
Seuraava 18:23
Sakontie
Lähtöaika oli
16:39
1174
Seuraava 18:24
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
16:39
1175
Seuraava 18:24
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
16:40
1176
Seuraava 18:25
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
16:41
1177
Seuraava 18:26
Krouvintie
Lähtöaika oli
16:41
1178
Seuraava 18:26
Auvaistentie
Lähtöaika oli
16:41
1179
Seuraava 18:26
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
16:42
1180
Seuraava 18:27
Haverintie
Lähtöaika oli
16:43
1072
Seuraava 18:28
Saarenoja
Lähtöaika oli
16:44
1073
Seuraava 18:29
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
16:44
1074
Seuraava 18:29
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
16:45
396
Seuraava 18:30
Antinkuja
Lähtöaika oli
16:45
1785
Seuraava 18:30
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
16:46
1783
Seuraava 18:31
Tietäjienkatu
Lähtöaika oli
16:47
1781
Seuraava 18:32
Elisabetinkatu
Lähtöaika oli
16:47
1779
Seuraava 18:32
Sädekuja
Lähtöaika oli
16:48
652
Seuraava 18:33
Paattistentie
Lähtöaika oli
16:49
765
Seuraava 18:34
Moisio
Lähtöaika oli
16:49
1078
Seuraava 18:34
Paimionkatu
Lähtöaika oli
16:50
1079
Seuraava 18:35
Moision koulu
Lähtöaika oli
16:51
1080
Seuraava 18:36
Karhulantie
Lähtöaika oli
16:52
1082
Seuraava 18:37
Suihkarintie
Lähtöaika oli
16:53
1083
Seuraava 18:38
Vaistentie
Lähtöaika oli
16:54
1084
Seuraava 18:39
Moisiontie
Lähtöaika oli
16:55
1585
Seuraava 18:40
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
16:56
1583
Seuraava 18:41
Prykinkuja
Lähtöaika oli
17:01
649
Seuraava 18:46
Marttilantie
Lähtöaika oli
17:01
191
Seuraava 18:46
Leaf
Lähtöaika oli
17:02
192
Seuraava 18:47
Paltankatu
Lähtöaika oli
17:02
193
Seuraava 18:47
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
17:03
194
Seuraava 18:48
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
17:03
195
Seuraava 18:48
Kaerlantie
Lähtöaika oli
17:04
196
Seuraava 18:49
Möörönkuja
Lähtöaika oli
17:05
197
Seuraava 18:50
Markulantie
Lähtöaika oli
17:05
198
Seuraava 18:50
Raunistulantie
Lähtöaika oli
17:06
199
Seuraava 18:51
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
17:06
200
Seuraava 18:51
Virusmäentie
Lähtöaika oli
17:07
201
Seuraava 18:52
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
17:07
202
Seuraava 18:52
Autistenaukio
Lähtöaika oli
17:08
203
Seuraava 18:53
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
17:09
89
Seuraava 18:54
Puutori
Lähtöaika oli
17:10
13
Seuraava 18:55
Kauppatori E3
E3
Lähtöaika oli
17:12
1943
Seuraava 18:57