This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 2b
2B
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Palomäki
➔
Länsinummi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Palomäki
Lähtöaika oli
06:03
5060
Seuraava 08:03
Viisasperkontie
Lähtöaika oli
06:04
5058
Seuraava 08:04
Mäntyläntie
Lähtöaika oli
06:04
5056
Seuraava 08:04
Merkkaajankuja
Lähtöaika oli
06:05
5054
Seuraava 08:05
Maijassuonkuja
Lähtöaika oli
06:06
5052
Seuraava 08:06
Mustavuorentie
Lähtöaika oli
06:06
5050
Seuraava 08:06
Hollanterintie
Lähtöaika oli
06:07
5048
Seuraava 08:07
Verkatehdas
Lähtöaika oli
06:08
5046
Seuraava 08:08
Puistonkulma
Lähtöaika oli
06:08
6085
Seuraava 08:08
Verkakylä
Lähtöaika oli
06:09
6087
Seuraava 08:09
Littoisten monitoimitalo
Lähtöaika oli
06:10
6089
Seuraava 08:10
Rukkikatu
Lähtöaika oli
06:10
6382
Seuraava 08:10
Tappikatu
Lähtöaika oli
06:11
6380
Seuraava 08:11
Rauhaniemi
Lähtöaika oli
06:11
6378
Seuraava 08:11
Littoistenjärvi
Lähtöaika oli
06:12
6376
Seuraava 08:12
Muurikinkatu
Lähtöaika oli
06:12
6374
Seuraava 08:12
Akankatu
Lähtöaika oli
06:12
6372
Seuraava 08:12
Kultanummen kenttä
Lähtöaika oli
06:13
6370
Seuraava 08:13
Kultanummentie
Lähtöaika oli
06:14
6103
Seuraava 08:14
Silvolanrinne
Lähtöaika oli
06:15
6404
Seuraava 08:15
Kohmo
Lähtöaika oli
06:20
1651
Seuraava 08:20
Kohmonkuja
Lähtöaika oli
06:21
1652
Seuraava 08:21
Kohmontie
Lähtöaika oli
06:21
1654
Seuraava 08:21
Jaaninoja
Lähtöaika oli
06:22
1656
Seuraava 08:22
Kylämäki
Lähtöaika oli
06:23
1658
Seuraava 08:23
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
06:23
1660
Seuraava 08:23
Petkeltie
Lähtöaika oli
06:24
57
Seuraava 08:24
Hannunniittu
Lähtöaika oli
06:24
58
Seuraava 08:24
Kotimäenkatu
Lähtöaika oli
06:25
59
Seuraava 08:25
Metsätie
Lähtöaika oli
06:26
60
Seuraava 08:26
Tammitie
Lähtöaika oli
06:26
61
Seuraava 08:26
Karjakuja
Lähtöaika oli
06:27
62
Seuraava 08:27
Savikatu
Lähtöaika oli
06:27
63
Seuraava 08:27
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
06:29
64
Seuraava 08:29
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
06:30
65
Seuraava 08:30
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
06:31
66
Seuraava 08:31
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
06:32
164
Seuraava 08:32
Brahenkatu
Lähtöaika oli
06:33
68
Seuraava 08:33
Kauppatori A5
A5
Lähtöaika oli
06:40
1905
Seuraava 08:40
Puutori
Lähtöaika oli
06:41
472
Seuraava 08:41
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
06:42
19
Seuraava 08:42
Autistenaukio
Lähtöaika oli
06:43
20
Seuraava 08:43
Rauninaukio
Lähtöaika oli
06:43
21
Seuraava 08:43
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
06:44
22
Seuraava 08:44
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
06:45
23
Seuraava 08:45
Taalinpellonkatu
Lähtöaika oli
06:46
25
Seuraava 08:46
Hepokulta
Lähtöaika oli
06:46
26
Seuraava 08:46
Markulantie
Lähtöaika oli
06:47
27
Seuraava 08:47
Palloiluhalli
Lähtöaika oli
06:48
28
Seuraava 08:48
Nummisuutarinkatu
Lähtöaika oli
06:49
29
Seuraava 08:49
Nättinummi
Lähtöaika oli
06:50
1558
Seuraava 08:50
Finnberginkatu
Lähtöaika oli
06:50
1557
Seuraava 08:50
Laureuksenkatu
Lähtöaika oli
06:50
1555
Seuraava 08:50
Perennakatu
Lähtöaika oli
06:51
577
Seuraava 08:51
Capsiankatu
Lähtöaika oli
06:51
1553
Seuraava 08:51
Vain poistuminen
Capsiankatu
Lähtöaika oli
06:52
1552
Seuraava 08:52