This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 706
706
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paimion parantola
➔
Puutori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Paimion parantola
Lähtöaika oli
06:15
7064
Seuraava 19:30
Ruokolinnantie
Lähtöaika oli
06:16
7062
Seuraava 19:31
Kiusala
Lähtöaika oli
06:16
7060
Seuraava 19:31
Koskela
Lähtöaika oli
06:17
7058
Seuraava 19:32
Hanhiala
Lähtöaika oli
06:19
7056
Seuraava 19:34
Alvar Aallon tie
Lähtöaika oli
06:20
7079
Seuraava 19:35
Tikantie
Lähtöaika oli
06:21
7080
Seuraava 19:36
Karpalotie
Lähtöaika oli
06:22
7026
Seuraava 19:37
Silkkikivi
Lähtöaika oli
06:22
7024
Seuraava 19:37
Paimion urheilupuisto
Lähtöaika oli
06:23
7022
Seuraava 19:38
Ylä-Vista
Lähtöaika oli
06:23
7020
Seuraava 19:38
Paimio
Lähtöaika oli
06:25
7019
Seuraava 19:40
Paimion kaupungintalo
Lähtöaika oli
06:25
7018
Seuraava 19:40
Kostilantie
Lähtöaika oli
06:26
7016
Seuraava 19:41
Munkkila
Lähtöaika oli
06:27
7014
Seuraava 19:42
Marjavuori
Lähtöaika oli
06:28
7012
Seuraava 19:43
Käräjätie
Lähtöaika oli
06:29
7010
Seuraava 19:44
Vuohimäentie
Lähtöaika oli
06:30
7008
Seuraava 19:45
Kumparla
Lähtöaika oli
06:31
7006
Seuraava 19:46
ABC Tammisilta
Lähtöaika oli
06:32
7004
Seuraava 19:46
Villisi
Lähtöaika oli
06:33
7002
Seuraava 19:47
Kerätie
Lähtöaika oli
06:33
6256
Seuraava 19:48
Arontie
Lähtöaika oli
06:33
6254
Seuraava 19:48
Paimiontie
Lähtöaika oli
06:34
6250
Seuraava 19:48
Tammisilta
Lähtöaika oli
06:34
6248
Seuraava 19:49
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
06:35
6246
Seuraava 19:50
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
06:36
6244
Seuraava 19:51
Alaskartano
Lähtöaika oli
06:36
6242
Seuraava 19:51
Haadenniemi
Lähtöaika oli
06:38
6260
Seuraava 19:52
Koulutie
Lähtöaika oli
06:39
6258
Seuraava 19:53
Piikkiön kirkko
Lähtöaika oli
06:40
6176
Seuraava 19:54
Asematie
Lähtöaika oli
06:40
6174
Seuraava 19:54
Hadvala
Lähtöaika oli
06:41
6172
Seuraava 19:55
Hadvalantie
Lähtöaika oli
06:41
6168
Seuraava 19:56
Kärmä
Lähtöaika oli
06:42
6166
Seuraava 19:56
Littoistentie
Lähtöaika oli
06:42
6164
Seuraava 19:57
Sipiläntie
Lähtöaika oli
06:43
6162
Seuraava 19:57
Rojola
Lähtöaika oli
06:44
6158
Seuraava 19:58
Runko
Lähtöaika oli
06:44
6156
Seuraava 19:59
Raadelma
Lähtöaika oli
06:45
6154
Seuraava 19:59
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
06:46
6152
Seuraava 20:00
Tuorla
Lähtöaika oli
06:46
6150
Seuraava 20:01
Hulkkio
Lähtöaika oli
06:47
6148
Seuraava 20:02
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
06:48
6146
Seuraava 20:02
Soukkio
Lähtöaika oli
06:48
6144
Seuraava 20:03
Voivala
Lähtöaika oli
06:49
6142
Seuraava 20:04
Kuhilastie
Lähtöaika oli
06:49
6140
Seuraava 20:04
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
06:50
6052
Seuraava 20:04
Ladjakoski
Lähtöaika oli
06:50
6050
Seuraava 20:05
Ylikylä
Lähtöaika oli
06:51
6138
Seuraava 20:06
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
06:51
6136
Seuraava 20:06
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
06:52
6134
Seuraava 20:07
Sorro
Lähtöaika oli
06:53
6132
Seuraava 20:08
Kurkela
Lähtöaika oli
06:54
6130
Seuraava 20:09
Piispanristi
Lähtöaika oli
06:55
6128
Seuraava 20:10
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
06:57
792
Seuraava 20:12
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
06:57
793
Seuraava 20:13
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
06:59
795
Seuraava 20:14
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
07:00
467
Seuraava 20:15
Vasaramäki
Lähtöaika oli
07:00
468
Seuraava 20:15
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
07:01
469
Seuraava 20:16
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
07:02
470
Seuraava 20:17
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
07:02
162
Seuraava 20:17
Vartiovuori
Lähtöaika oli
07:03
163
Seuraava 20:18
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
07:04
164
Seuraava 20:19
Puutori PT6
PT6
Lähtöaika oli
07:06
1956
Seuraava 20:21