This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi n8
N8
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Merimaskun koulu
➔
Iskola-Merimaskun koulu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Merimaskun koulu
Lähtöaika oli
09:10
3261
Seuraava 10:05
Iskolantie
Lähtöaika oli
09:11
3052
Seuraava 10:16
Horjantie
Lähtöaika oli
09:13
3050
Seuraava 10:18
Ritaniementie
Lähtöaika oli
09:14
3048
Seuraava 10:19
Hellemaa
Lähtöaika oli
09:15
3046
Seuraava 10:20
Taattistenjärventie
Lähtöaika oli
09:17
3044
Seuraava 10:22
Heikinmäki
Lähtöaika oli
09:18
3042
Seuraava 10:23
Merimaskun osuuspankki
Lähtöaika oli
09:20
3067
Seuraava 10:25
Merimaskuntie
Lähtöaika oli
09:21
3179
Seuraava 10:26
Järvensuuntie
Lähtöaika oli
09:23
3181
Seuraava 10:28
Kuusniementie
Lähtöaika oli
09:25
3125
Seuraava 10:30
Rihtelä
Lähtöaika oli
09:26
3127
Seuraava 10:31
Koverintie
Lähtöaika oli
09:28
3129
Seuraava 10:33
Leikkisten järvi
Lähtöaika oli
09:29
3131
Seuraava 10:34
Seponraitti
Lähtöaika oli
09:31
3133
Seuraava 10:36
Poikko
Lähtöaika oli
09:32
3178
Seuraava 10:37
Poikon rantatie
Lähtöaika oli
09:32
3136
Seuraava 10:37
Seponraitti
Lähtöaika oli
09:33
3134
Seuraava 10:38
Uotilantie
Lähtöaika oli
09:33
3268
Seuraava 10:38
Leikkisten järvi
Lähtöaika oli
09:34
3132
Seuraava 10:39
Kovero
Lähtöaika oli
09:37
3249
Seuraava 10:42
Koverinlahdentie
Lähtöaika oli
09:39
3250
Seuraava 10:44
Vesiorvontie
Lähtöaika oli
09:40
3251
Seuraava 10:45
Mäntyrannantie
Lähtöaika oli
09:42
3252
Seuraava 10:47
Sannainen
Lähtöaika oli
09:49
3253
Seuraava 09:56
Sannaistentie
Lähtöaika oli
09:49
3254
Seuraava 09:54
Iskola
Lähtöaika oli
09:49
3255
Seuraava 10:54
Sannaistentie
Lähtöaika oli
09:49
3254
Seuraava 09:54
Sannainen
Lähtöaika oli
09:49
3253
Seuraava 09:56
Leppäkarintie
Lähtöaika oli
09:58
3256
Seuraava 11:03
Köylijärvi
Lähtöaika oli
10:01
3258
Seuraava 11:06
Merimaskun koulu
Lähtöaika oli
09:10
3261
Seuraava 10:05