This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi n3
N3
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Röölä
➔
Naantali
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Röölä
Lähtöaika oli
07:15
3166
Seuraava 13:50
Laitsalmentie
Lähtöaika oli
07:15
3164
Seuraava 13:50
Paavaistentie
Lähtöaika oli
07:16
3162
Seuraava 13:51
Salonkyläntie
Lähtöaika oli
07:17
3160
Seuraava 13:52
Montolantie
Lähtöaika oli
07:18
3158
Seuraava 13:53
Tammilehto
Lähtöaika oli
07:19
3156
Seuraava 13:54
Rymättylä kk
Lähtöaika oli
07:20
3152
Seuraava 13:55
Velusmaantie
Lähtöaika oli
07:20
3150
Seuraava 13:55
Kauppila
Lähtöaika oli
07:20
3314
Seuraava 13:55
Taipaleentie
Lähtöaika oli
07:20
3148
Seuraava 13:55
Mäensyrjä
Lähtöaika oli
07:21
3146
Seuraava 13:56
Kuralantie
Lähtöaika oli
07:21
3144
Seuraava 13:56
Kuralan rantatie
Lähtöaika oli
07:22
3142
Seuraava 13:57
Antinrannantie
Lähtöaika oli
07:22
3140
Seuraava 13:57
Ylttistentie
Lähtöaika oli
07:23
3138
Seuraava 13:58
Poikon rantatie
Lähtöaika oli
07:23
3136
Seuraava 13:58
Seponraitti
Lähtöaika oli
07:24
3134
Seuraava 13:59
Leikkisten järvi
Lähtöaika oli
07:24
3132
Seuraava 13:59
Koverintie
Lähtöaika oli
07:25
3130
Seuraava 14:00
Rihtelä
Lähtöaika oli
07:26
3128
Seuraava 14:01
Kuusniementie
Lähtöaika oli
07:26
3126
Seuraava 14:01
Järvensuu
Lähtöaika oli
07:27
3124
Seuraava 14:02
Hellemaa
Lähtöaika oli
07:27
3045
Seuraava 14:02
Ritaniementie
Lähtöaika oli
07:28
3047
Seuraava 14:03
Horjantie
Lähtöaika oli
07:28
3049
Seuraava 14:03
Iskolantie
Lähtöaika oli
07:29
3051
Seuraava 14:04
Kräkiläntie
Lähtöaika oli
07:29
3053
Seuraava 14:04
Kukolaistentie
Lähtöaika oli
07:30
3057
Seuraava 14:05
Merimasku kko
Lähtöaika oli
07:30
3058
Seuraava 14:05
Kirkonsalmentie
Lähtöaika oli
07:31
3056
Seuraava 14:06
Kräkiläntie
Lähtöaika oli
07:32
3054
Seuraava 14:07
Iskolantie
Lähtöaika oli
07:33
3052
Seuraava 14:08
Horjantie
Lähtöaika oli
07:35
3050
Seuraava 14:10
Ritaniementie
Lähtöaika oli
07:36
3048
Seuraava 14:11
Hellemaa
Lähtöaika oli
07:37
3046
Seuraava 14:12
Taattistenjärventie
Lähtöaika oli
07:38
3044
Seuraava 14:13
Heikinmäki
Lähtöaika oli
07:39
3042
Seuraava 14:14
Merimaskuntie
Lähtöaika oli
07:40
3040
Seuraava 14:15
Porhonkallio
Lähtöaika oli
07:41
3038
Seuraava 14:16
Asikko
Lähtöaika oli
07:42
3036
Seuraava 14:17
Malantie
Lähtöaika oli
07:45
3034
Seuraava 14:20
Kultarannan koulu
Lähtöaika oli
07:46
3030
Seuraava 14:21
Kultaranta
Lähtöaika oli
07:47
3028
Seuraava 14:22
Kordelininkatu
Lähtöaika oli
07:48
3026
Seuraava 14:23
Viialanmäentie
Lähtöaika oli
07:49
3021
Seuraava 14:24
Linnavuori
Lähtöaika oli
07:50
3122
Seuraava 14:25
Kaivola
Lähtöaika oli
07:51
3228
Seuraava 14:26
Navirentie
Lähtöaika oli
07:52
3238
Seuraava 14:27
Viialanmäentie
Lähtöaika oli
07:52
3022
Seuraava 14:27
Viiala
Lähtöaika oli
07:54
3024
Seuraava 14:29
Kuparivuori
Lähtöaika oli
07:55
3020
Seuraava 14:30
S-Market Naantali
Lähtöaika oli
07:57
3201
Seuraava 14:32
Naantali
Lähtöaika oli
07:59
3016
Seuraava 14:34