This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 13
13
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Uittamo pääte
➔
Takakirves
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Uittamo pääte
Lähtöaika oli
04:15
1704
Seuraava 05:05
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
04:15
952
Seuraava 05:05
Uittamo
Lähtöaika oli
04:16
920
Seuraava 05:06
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
04:17
921
Seuraava 05:07
Uittamo City
Lähtöaika oli
04:18
1212
Seuraava 05:08
Kannuskatu
Lähtöaika oli
04:18
1213
Seuraava 05:08
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
04:19
597
Seuraava 05:09
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
04:20
598
Seuraava 05:10
Ispoinen
Lähtöaika oli
04:20
988
Seuraava 05:10
Jäkäläpolku
Lähtöaika oli
04:21
989
Seuraava 05:11
Takamaantie
Lähtöaika oli
04:21
990
Seuraava 05:11
Porkankuja
Lähtöaika oli
04:22
991
Seuraava 05:12
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
04:23
604
Seuraava 05:13
Askaistentie
Lähtöaika oli
04:24
605
Seuraava 05:14
Toivolankatu
Lähtöaika oli
04:24
638
Seuraava 05:14
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
04:26
862
Seuraava 05:16
Uudenmaantie
Lähtöaika oli
04:27
863
Seuraava 05:17
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
04:28
470
Seuraava 05:18
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
04:29
162
Seuraava 05:19
Vartiovuori
Lähtöaika oli
04:29
163
Seuraava 05:19
Kåren
Lähtöaika oli
04:31
219
Seuraava 05:21
Kaskenkatu
Lähtöaika oli
04:31
220
Seuraava 05:21
Kauppatori B2
B2
Lähtöaika oli
04:40
1912
Seuraava 05:30
Puutori
Lähtöaika oli
04:41
472
Seuraava 05:31
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:42
19
Seuraava 05:32
Autistenaukio
Lähtöaika oli
04:43
174
Seuraava 05:33
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
04:43
175
Seuraava 05:33
Kastuntie
Lähtöaika oli
04:44
612
Seuraava 05:34
Parrantie
Lähtöaika oli
04:44
613
Seuraava 05:34
Laihasmäentie
Lähtöaika oli
04:45
693
Seuraava 05:35
Kastuntie
Lähtöaika oli
04:45
614
Seuraava 05:35
Taskulantie
Lähtöaika oli
04:46
615
Seuraava 05:36
Mullintie
Lähtöaika oli
04:46
1590
Seuraava 05:36
Punomontie
Lähtöaika oli
04:47
616
Seuraava 05:37
Valkiasvuorentie
Lähtöaika oli
04:48
618
Seuraava 05:38
Kaerlantie
Lähtöaika oli
04:48
619
Seuraava 05:38
Valkiasvuorenkatu
Lähtöaika oli
04:49
620
Seuraava 05:39
Takakirves
Lähtöaika oli
04:50
621
Seuraava 05:40