This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi n2
N2
Naantali
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Rymättylän talli
➔
Naantali
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
13:35
3018
Kuparivuori
Lähtöaika oli
13:36
3019
Viiala
Lähtöaika oli
13:38
3023
Kordelininkatu
Lähtöaika oli
13:39
3025
Kultaranta
Lähtöaika oli
13:40
3027
Kultarannan koulu
Lähtöaika oli
13:41
3029
Malantie
Lähtöaika oli
13:42
3033
Asikko
Lähtöaika oli
13:43
3035
Porhonkallio
Lähtöaika oli
13:44
3037
Merimaskuntie
Lähtöaika oli
13:45
3039
Heikinmäki
Lähtöaika oli
13:45
3041
Taattistenjärventie
Lähtöaika oli
13:46
3043
Järvensuu
Lähtöaika oli
13:47
3123
Kuusniementie
Lähtöaika oli
13:48
3125
Rihtelä
Lähtöaika oli
13:49
3127
Koverintie
Lähtöaika oli
13:49
3129
Leikkisten järvi
Lähtöaika oli
13:50
3131
Seponraitti
Lähtöaika oli
13:50
3133
Poikon rantatie
Lähtöaika oli
13:51
3135
Ylttistentie
Lähtöaika oli
13:51
3137
Antinrannantie
Lähtöaika oli
13:52
3139
Kuralan rantatie
Lähtöaika oli
13:53
3141
Kuralantie
Lähtöaika oli
13:54
3143
Mäensyrjä
Lähtöaika oli
13:55
3145
Taipaleentie
Lähtöaika oli
13:56
3147
Kauppila
Lähtöaika oli
13:57
3313
Velusmaantie
Lähtöaika oli
13:57
3149
Rymättylä kk
Lähtöaika oli
13:58
3151
Heinäistentie
Lähtöaika oli
14:00
3153
Tammilehto
Lähtöaika oli
14:00
3155
Montolantie
Lähtöaika oli
14:01
3157
Salonkyläntie
Lähtöaika oli
14:03
3159
Paavaistentie
Lähtöaika oli
14:04
3161
Laitsalmentie
Lähtöaika oli
14:04
3163
Röölä
Lähtöaika oli
14:05
3166