This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Härkämäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Härkämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Varissuo
Lähtöaika oli
06:05
828
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
06:05
829
Orminkuja
Lähtöaika oli
06:06
830
Talpiankuja
Lähtöaika oli
06:07
831
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
06:08
832
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
06:09
833
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
06:09
834
Itäkeskus
Lähtöaika oli
06:10
644
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
06:11
835
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
06:12
836
Kotkankatu
Lähtöaika oli
06:12
837
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
06:13
838
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
06:14
1341
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
06:15
915
Ahtolantie
Lähtöaika oli
06:15
713
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
06:16
1681
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
06:17
714
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
06:17
1342
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
06:18
718
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
06:19
467
Takamaantie
Lähtöaika oli
06:20
608
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
06:20
609
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
06:21
610
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
06:22
993
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
06:23
864
Kauppatori B3
Lähtöaika oli
06:30
1913
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
06:30
148
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
06:31
149
Humalistonkatu
Lähtöaika oli
06:32
205
Koulukatu
Lähtöaika oli
06:33
206
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
06:34
207
Portsa
Lähtöaika oli
06:35
208
Arvinkatu
Lähtöaika oli
06:35
209
Annankatu
Lähtöaika oli
06:36
210
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
06:37
806
Kanslerintie
Lähtöaika oli
06:38
530
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
06:39
1218
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
06:40
754
Aunelantie
Lähtöaika oli
06:41
756
Artukaistentie
Lähtöaika oli
06:42
757
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
06:42
758
Härkämäki
Lähtöaika oli
06:43
759
Härkämäki
Lähtöaika oli
06:44
760