This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Härkämäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Härkämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Varissuo
Lähtöaika oli
19:35
828
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
19:35
829
Orminkuja
Lähtöaika oli
19:36
830
Talpiankuja
Lähtöaika oli
19:36
831
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
19:37
832
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
19:38
833
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
19:38
834
Itäkeskus
Lähtöaika oli
19:39
644
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
19:40
835
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
19:40
836
Kotkankatu
Lähtöaika oli
19:41
837
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
19:41
838
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
19:43
1341
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
19:43
915
Ahtolantie
Lähtöaika oli
19:44
713
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
19:44
1681
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
19:45
714
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
19:46
1342
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
19:46
718
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
19:47
467
Takamaantie
Lähtöaika oli
19:48
608
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
19:48
609
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
19:49
610
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
19:49
993
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
19:50
864
Kauppatori B3
Lähtöaika oli
20:00
1913
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
20:00
148
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
20:01
149
Humalistonkatu
Lähtöaika oli
20:01
205
Koulukatu
Lähtöaika oli
20:02
206
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
20:03
207
Portsa
Lähtöaika oli
20:03
208
Arvinkatu
Lähtöaika oli
20:04
209
Annankatu
Lähtöaika oli
20:04
210
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
20:05
806
Kanslerintie
Lähtöaika oli
20:06
530
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
20:08
1218
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
20:09
754
Aunelantie
Lähtöaika oli
20:10
756
Artukaistentie
Lähtöaika oli
20:10
757
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
20:11
758
Härkämäki
Lähtöaika oli
20:11
759
Härkämäki
Lähtöaika oli
20:12
760