This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Härkämäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Härkämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Varissuo
Lähtöaika oli
19:05
828
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
19:05
829
Orminkuja
Lähtöaika oli
19:06
830
Talpiankuja
Lähtöaika oli
19:06
831
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
19:07
832
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
19:08
833
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
19:08
834
Itäkeskus
Lähtöaika oli
19:09
644
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
19:10
835
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
19:10
836
Kotkankatu
Lähtöaika oli
19:11
837
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
19:11
838
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
19:13
1341
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
19:13
915
Ahtolantie
Lähtöaika oli
19:14
713
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
19:14
1681
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
19:15
714
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
19:16
1342
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
19:16
718
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
19:17
467
Takamaantie
Lähtöaika oli
19:18
608
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
19:18
609
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
19:19
610
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
19:19
993
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
19:20
864
Kauppatori B3
Lähtöaika oli
19:30
1913
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
19:30
148
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
19:31
149
Humalistonkatu
Lähtöaika oli
19:31
205
Koulukatu
Lähtöaika oli
19:32
206
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
19:33
207
Portsa
Lähtöaika oli
19:33
208
Arvinkatu
Lähtöaika oli
19:34
209
Annankatu
Lähtöaika oli
19:34
210
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
19:35
806
Kanslerintie
Lähtöaika oli
19:36
530
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
19:38
1218
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
19:39
754
Aunelantie
Lähtöaika oli
19:40
756
Artukaistentie
Lähtöaika oli
19:40
757
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
19:41
758
Härkämäki
Lähtöaika oli
19:41
759
Härkämäki
Lähtöaika oli
19:42
760