This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Härkämäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Härkämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Varissuo
Lähtöaika oli
11:55
828
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
11:55
829
Orminkuja
Lähtöaika oli
11:56
830
Talpiankuja
Lähtöaika oli
11:57
831
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
11:58
832
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
11:59
833
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
11:59
834
Itäkeskus
Lähtöaika oli
12:00
644
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
12:01
835
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
12:02
836
Kotkankatu
Lähtöaika oli
12:02
837
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
12:03
838
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
12:05
1341
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
12:06
915
Ahtolantie
Lähtöaika oli
12:07
713
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
12:07
1681
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
12:08
714
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
12:09
1342
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
12:10
718
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
12:11
467
Takamaantie
Lähtöaika oli
12:12
608
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
12:13
609
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
12:13
610
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
12:15
993
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
12:16
864
Kauppatori B3
Lähtöaika oli
12:25
1913
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
12:26
148
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
12:27
149
Humalistonkatu
Lähtöaika oli
12:28
205
Koulukatu
Lähtöaika oli
12:28
206
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
12:30
207
Portsa
Lähtöaika oli
12:30
208
Arvinkatu
Lähtöaika oli
12:31
209
Annankatu
Lähtöaika oli
12:31
210
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
12:33
806
Kanslerintie
Lähtöaika oli
12:34
530
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
12:35
1218
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
12:36
754
Aunelantie
Lähtöaika oli
12:37
756
Artukaistentie
Lähtöaika oli
12:38
757
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
12:38
758
Härkämäki
Lähtöaika oli
12:39
759
Härkämäki
Lähtöaika oli
12:40
760