This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Härkämäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Härkämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Härkämäki
Lähtöaika oli
16:20
760
Härkämäki
Lähtöaika oli
16:20
761
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
16:22
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
16:23
763
Aunelantie
Lähtöaika oli
16:23
764
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
16:24
1220
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
16:25
1221
Kanslerintie
Lähtöaika oli
16:27
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
16:28
805
Annankatu
Lähtöaika oli
16:29
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
16:30
169
Portsa
Lähtöaika oli
16:30
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
16:31
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
16:32
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
16:34
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
16:35
109
Kauppatori C3
Lähtöaika oli
16:40
1923
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
16:41
854
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
16:42
996
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
16:43
634
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
16:44
1018
Takamaantie
Lähtöaika oli
16:45
1008
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
16:46
502
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
16:47
687
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
16:48
1343
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
16:48
691
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
16:49
1682
Ahtolantie
Lähtöaika oli
16:50
1344
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
16:51
1345
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
16:51
1346
Jaaninoja
Lähtöaika oli
16:52
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
16:53
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
16:54
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
16:55
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
16:57
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
16:57
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
16:58
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
16:58
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
16:59
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
17:00
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
17:00
888
Varissuo
Lähtöaika oli
17:01
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
17:01
828