This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Härkämäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Härkämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Härkämäki
Lähtöaika oli
15:50
760
Härkämäki
Lähtöaika oli
15:50
761
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
15:52
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
15:53
763
Aunelantie
Lähtöaika oli
15:53
764
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
15:54
1220
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
15:55
1221
Kanslerintie
Lähtöaika oli
15:57
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
15:58
805
Annankatu
Lähtöaika oli
15:59
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
16:00
169
Portsa
Lähtöaika oli
16:00
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
16:01
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
16:02
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
16:04
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
16:05
109
Kauppatori C3
Lähtöaika oli
16:10
1923
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
16:11
854
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
16:12
996
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
16:13
634
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
16:14
1018
Takamaantie
Lähtöaika oli
16:15
1008
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
16:16
502
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
16:17
687
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
16:18
1343
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
16:18
691
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
16:19
1682
Ahtolantie
Lähtöaika oli
16:20
1344
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
16:21
1345
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
16:21
1346
Jaaninoja
Lähtöaika oli
16:22
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
16:23
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
16:24
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
16:25
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
16:27
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
16:27
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
16:28
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
16:28
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
16:29
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
16:30
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
16:30
888
Varissuo
Lähtöaika oli
16:31
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
16:31
828