This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Härkämäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Härkämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Härkämäki
Lähtöaika oli
15:20
760
Härkämäki
Lähtöaika oli
15:20
761
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
15:22
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
15:23
763
Aunelantie
Lähtöaika oli
15:23
764
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
15:24
1220
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
15:25
1221
Kanslerintie
Lähtöaika oli
15:27
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
15:28
805
Annankatu
Lähtöaika oli
15:29
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
15:30
169
Portsa
Lähtöaika oli
15:30
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
15:31
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
15:32
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
15:34
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
15:35
109
Kauppatori C3
Lähtöaika oli
15:40
1923
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
15:41
854
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
15:42
996
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
15:43
634
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
15:44
1018
Takamaantie
Lähtöaika oli
15:45
1008
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
15:46
502
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
15:47
687
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
15:48
1343
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
15:48
691
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
15:49
1682
Ahtolantie
Lähtöaika oli
15:50
1344
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
15:51
1345
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
15:51
1346
Jaaninoja
Lähtöaika oli
15:52
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
15:53
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
15:54
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
15:55
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
15:57
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
15:57
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
15:58
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
15:58
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
15:59
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
16:00
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
16:00
888
Varissuo
Lähtöaika oli
16:01
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
16:01
828