This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Härkämäki
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Härkämäki
Lähtöaika oli
09:50
760
Härkämäki
Lähtöaika oli
09:50
761
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
09:52
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
09:53
763
Aunelantie
Lähtöaika oli
09:53
764
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
09:54
1220
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
09:55
1221
Kanslerintie
Lähtöaika oli
09:57
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
09:58
805
Annankatu
Lähtöaika oli
09:59
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
10:00
169
Portsa
Lähtöaika oli
10:01
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
10:02
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
10:03
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
10:04
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
10:06
109
Kauppatori C3
Lähtöaika oli
10:10
1923
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
10:11
854
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
10:12
996
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
10:13
634
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
10:14
1018
Takamaantie
Lähtöaika oli
10:15
1008
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
10:16
502
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
10:17
687
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
10:18
1343
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
10:19
691
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
10:20
1682
Ahtolantie
Lähtöaika oli
10:21
1344
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
10:22
1345
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
10:22
1346
Jaaninoja
Lähtöaika oli
10:23
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
10:24
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
10:25
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
10:26
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
10:28
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
10:28
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
10:29
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
10:30
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
10:30
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
10:31
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
10:32
888
Varissuo
Lähtöaika oli
10:32
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
10:33
828