This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Härkämäki
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Härkämäki
Lähtöaika oli
09:20
760
Härkämäki
Lähtöaika oli
09:20
761
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
09:22
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
09:23
763
Aunelantie
Lähtöaika oli
09:23
764
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
09:24
1220
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
09:25
1221
Kanslerintie
Lähtöaika oli
09:27
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
09:28
805
Annankatu
Lähtöaika oli
09:29
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
09:30
169
Portsa
Lähtöaika oli
09:31
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
09:32
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
09:33
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
09:34
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
09:36
109
Kauppatori C3
Lähtöaika oli
09:40
1923
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
09:41
854
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
09:42
996
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
09:43
634
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
09:44
1018
Takamaantie
Lähtöaika oli
09:45
1008
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
09:46
502
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
09:47
687
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
09:48
1343
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
09:49
691
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
09:50
1682
Ahtolantie
Lähtöaika oli
09:51
1344
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
09:52
1345
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
09:52
1346
Jaaninoja
Lähtöaika oli
09:53
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
09:54
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
09:55
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
09:56
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
09:58
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
09:58
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
09:59
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
10:00
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
10:00
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
10:01
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
10:02
888
Varissuo
Lähtöaika oli
10:02
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
10:03
828