This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Härkämäki
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Härkämäki
Lähtöaika oli
07:50
760
Härkämäki
Lähtöaika oli
07:50
761
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
07:52
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
07:53
763
Aunelantie
Lähtöaika oli
07:53
764
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
07:54
1220
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
07:55
1221
Kanslerintie
Lähtöaika oli
07:57
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
07:58
805
Annankatu
Lähtöaika oli
07:59
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
08:00
169
Portsa
Lähtöaika oli
08:01
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
08:02
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
08:03
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
08:04
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
08:06
109
Kauppatori C3
Lähtöaika oli
08:10
1923
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
08:11
854
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
08:12
996
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
08:13
634
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
08:14
1018
Takamaantie
Lähtöaika oli
08:15
1008
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
08:16
502
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
08:17
687
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
08:18
1343
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
08:19
691
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
08:20
1682
Ahtolantie
Lähtöaika oli
08:21
1344
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
08:22
1345
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
08:22
1346
Jaaninoja
Lähtöaika oli
08:23
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
08:24
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
08:25
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
08:26
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
08:28
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
08:28
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
08:29
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
08:30
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
08:30
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
08:31
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
08:32
888
Varissuo
Lähtöaika oli
08:32
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
08:33
828