This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Härkämäki
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Härkämäki
Lähtöaika oli
06:50
760
Härkämäki
Lähtöaika oli
06:50
761
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
06:52
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
06:53
763
Aunelantie
Lähtöaika oli
06:53
764
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
06:54
1220
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
06:55
1221
Kanslerintie
Lähtöaika oli
06:57
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
06:58
805
Annankatu
Lähtöaika oli
06:59
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
07:00
169
Portsa
Lähtöaika oli
07:01
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
07:02
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
07:03
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
07:04
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
07:06
109
Kauppatori C3
Lähtöaika oli
07:10
1923
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
07:11
854
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
07:12
996
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
07:13
634
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
07:14
1018
Takamaantie
Lähtöaika oli
07:15
1008
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
07:16
502
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
07:17
687
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
07:18
1343
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
07:19
691
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
07:20
1682
Ahtolantie
Lähtöaika oli
07:21
1344
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
07:22
1345
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
07:22
1346
Jaaninoja
Lähtöaika oli
07:23
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
07:24
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
07:25
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
07:26
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
07:28
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
07:28
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
07:29
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
07:30
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
07:30
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
07:31
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
07:32
888
Varissuo
Lähtöaika oli
07:32
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
07:33
828