This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Härkämäki
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Härkämäki
Lähtöaika oli
04:20
760
Härkämäki
Lähtöaika oli
04:20
761
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
04:22
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
04:23
763
Aunelantie
Lähtöaika oli
04:23
764
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
04:24
1220
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
04:25
1221
Kanslerintie
Lähtöaika oli
04:27
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
04:28
805
Annankatu
Lähtöaika oli
04:29
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
04:29
169
Portsa
Lähtöaika oli
04:30
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
04:31
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
04:32
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
04:33
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
04:34
109
Kauppatori C3
Lähtöaika oli
04:40
1923
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
04:41
854
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
04:42
996
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
04:43
634
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
04:43
1018
Takamaantie
Lähtöaika oli
04:44
1008
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
04:45
502
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
04:46
687
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
04:47
1343
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
04:48
691
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
04:48
1682
Ahtolantie
Lähtöaika oli
04:50
1344
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
04:50
1345
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
04:51
1346
Jaaninoja
Lähtöaika oli
04:51
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
04:52
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
04:53
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
04:53
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
04:54
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
04:55
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
04:56
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
04:56
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
04:57
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
04:57
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
04:58
888
Varissuo
Lähtöaika oli
04:58
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
04:58
828