This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 12
12
Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Härkämäki
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Härkämäki
Lähtöaika oli
02:50
760
Härkämäki
Lähtöaika oli
02:50
761
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
02:52
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
02:53
763
Aunelantie
Lähtöaika oli
02:53
764
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
02:54
1220
Rautatehtaankatu
Lähtöaika oli
02:55
1221
Kanslerintie
Lähtöaika oli
02:57
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
02:58
805
Annankatu
Lähtöaika oli
02:59
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
02:59
169
Portsa
Lähtöaika oli
03:00
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
03:01
171
Koulukatu
Lähtöaika oli
03:02
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
03:03
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
03:04
109
Kauppatori C3
Lähtöaika oli
03:10
1923
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
03:11
854
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
03:12
996
Kunnallissairaalantie
Lähtöaika oli
03:13
634
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
03:13
1018
Takamaantie
Lähtöaika oli
03:14
1008
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
03:15
502
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
03:16
687
Rakuunapuisto
Lähtöaika oli
03:17
1343
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
03:18
691
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
03:18
1682
Ahtolantie
Lähtöaika oli
03:20
1344
Jaanin paloasema
Lähtöaika oli
03:20
1345
Västäräkinkatu
Lähtöaika oli
03:21
1346
Jaaninoja
Lähtöaika oli
03:21
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
03:22
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
03:23
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
03:23
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
03:24
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
03:25
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
03:26
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
03:26
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
03:27
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
03:27
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
03:28
888
Varissuo
Lähtöaika oli
03:28
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
03:28
828