This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 801
801
Parainen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linja-autoasema, laituri 2
➔
Parainen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linja-autoasema, laituri 2
Lähtöaika oli
19:20
1992
Puutori
Lähtöaika oli
19:22
13
Brahenkatu
Lähtöaika oli
19:23
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
19:24
1684
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
19:25
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
19:26
133
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
19:28
130
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
19:28
499
Jäähalli
Lähtöaika oli
19:29
500
Vasaramäki
Lähtöaika oli
19:29
501
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
19:30
502
Tähkäpuisto
Lähtöaika oli
19:30
784
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
19:31
785
Kappeli
Lähtöaika oli
19:31
786
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
19:32
787
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
19:33
788
Piispanristi
Lähtöaika oli
19:35
6000
Kurkela
Lähtöaika oli
19:36
6129
Sorro
Lähtöaika oli
19:37
6131
Pohjanpelto
Lähtöaika oli
19:38
6199
Suitsikatu
Lähtöaika oli
19:39
6201
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
19:39
6019
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
19:39
6021
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
19:40
6039
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
19:41
6041
Kaarinan palolaitos
Lähtöaika oli
19:41
6203
Kaarinan uimahalli
Lähtöaika oli
19:41
6205
Hoviranta
Lähtöaika oli
19:42
6207
Kärki
Lähtöaika oli
19:43
6209
Papinholma
Lähtöaika oli
19:43
6211
Linnanrauniontie
Lähtöaika oli
19:44
6213
Puistotie
Lähtöaika oli
19:45
6215
Kuusistonkaari
Lähtöaika oli
19:46
6217
Olkikaupungintie
Lähtöaika oli
19:46
6219
Metsänreuna
Lähtöaika oli
19:47
6221
Jullas
Lähtöaika oli
19:49
6223
Kirjala E
Lähtöaika oli
19:51
8101
Kårlahdentie E
Lähtöaika oli
19:52
8103
Kårkulla E
Lähtöaika oli
19:52
8105
Lielahdentie E
Lähtöaika oli
19:54
8107
Kyrkäng E
Lähtöaika oli
19:55
8109
Bergbontie E
Lähtöaika oli
19:56
8111
Kalakouluntie E
Lähtöaika oli
19:57
8113
Kalkkitie L
Lähtöaika oli
19:58
8117
Österby E
Lähtöaika oli
19:59
8119
Storäng L
Lähtöaika oli
20:00
8121
Söderby L
Lähtöaika oli
20:01
8123
Björkhagen E
Lähtöaika oli
20:01
8125
Tennby E
Lähtöaika oli
20:02
8127
Munkviken L
Lähtöaika oli
20:02
8129
Paraisten tori P
Lähtöaika oli
20:03
8131
Paraisten kirkko P
Lähtöaika oli
20:03
8133
Paraisten kaupungintalo P
Lähtöaika oli
20:04
8135
Paraisten linja-autoasema
Lähtöaika oli
20:05
8137